Nové Veselí – Jičín 24:20 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
24:20 (13:11)
O2xyworld HBC Jičín
Středa 09.03.2022, 19:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 16. kolo
    60
    Robert Halíček dostal míč do volného prostoru. K brance skoro ani neběžel, ta byla totiž prázdná. Jičín to zkoušel vepředu s jedním hráčem navíc, ale bez gólmana. (24:20)
    58
    Třetí branka Jičína v řadě! David Krahulec tentokrát už ze hry skóroval a přiblížil tak svůj tým na rozdíl tří branek. Už je ale moc pozdě, do konce zbývají dvě minuty. (23:20)
    57
    Jiří Dolejší se postavil i na další penaltu a opět byl úspěšný. Tentokrát mířil do pravého horního růžku. (23:19)

56
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (23:18)
    54
    Jiří Dolejší proměnil rychlou střelou po hvizdu sedmičku a Ronal tak skóroval po dlouhých pěti minutách. (23:18)
    54
    Jičín nezvládl další útok a Veselí rychle otočilo hru. Jiří Gregorovič se prosadil potřetí v zápase. (23:17)
    53
    Nejdůležitější část zápasu Ronal kriticky nezvládá. Jakub Flajsar se lehce dostal přes obranu a zvýšil sedm minut před koncem stav na rozdíl už pěti gólů. (22:17)
    50
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Filip Dořičák). (21:17)
    49
    Martin Kovařík se z levé strany přesunul do blízkosti gólmana, který hodně vystoupil, takže ho Kovařík mohl překonat hezkým technickým obloučkem. (20:17)

48
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (20:16)

48
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Michal Naimann). (20:16)
    47
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc). (20:16)
    46
    Nádherná branka Roberta Halíčka. Ten si vyskočil z pravého křídla více ke středu, náznakem při skoku poslal gólmana do zákroku a vyslal míč do jeho protipohybu. (20:15)
    45
    Roman Dodica se postavil na penaltu a jednoduše ji proměnil střelou do levé šibenice. (19:15)

45
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší). (18:15)
    45
    Jiří Dolejší dostal parádní pas do volného prostoru a z první propálil domácího gólmana. (18:15)
    44
    Davidu Melicharovi se ale podařilo utéct a tak skóruje i při vlastním oslabení. Tři čtvrtiny hrací doby jsou již pryč. (18:14)
    42
    Jiřímu Dolejšímu se podařilo rychle využít přesilovou hru po výskoku nad obranu. Jičín je stále v tříbrankové ztrátě. (17:14)

42
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (17:13)
    41
    Jiří Gregorovič využil rychlého brejku a zjevil se před brankou sám, takže už pro něj nebylo velkým problémem skórovat. (17:13)
    39
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Šimon Thorovský). (16:13)
    37
    Sedm minut to Jičínu trvalo, než se prosadil. Jiří Dolejší tak zaznamenal svou dnešní třetí úspěšnou trefu. (16:12)
    35
    Jiří Gregorovič dostal dobrý pas před branku, kde následně vyskočil nad obranu a zakončil. Začátek druhého poločasu Jičínu opravdu nevychází. (16:11)
    34
    Roman Dodica si vzal míč na starost a proběhl obranou. Následně zakončil a zvýšil už na rozdíl čtyř branek. (15:11)
    31
    Jakub Flajsar otevírá druhá poločas brankově. Prosadil se z prvního útoku a Veselí jde znovu do třígólového vedení. (14:11)
    30
    David Krahulec dostal sedmnáct sekund před koncem možnost skórovat ze sedmimetrového hodu, a tu taky náležitě využil. Míč poslal po několika náznacích pod nohy gólmana o zem a do branky. (13:11)
    29
    Jakub Flajsar pálí znovu! V předposlední minutě vyslal rychlý míč z pravé strany na bližší tyčku a opět tak stav zvýšil na rozdíl tří branek. (13:10)
    29
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Aleš Dolejší). (12:10)
    28
    Po opravdu dlouhých pěti minutách se dostalo do brankové příležitosti Nové Veselí. Jakub Flajsar se prosadil podruhé v zápase. (12:9)
    27
    David Krahulec se dostal na pravou stranu a z křídla vmetl míč na vzdálenější tyčku. Soupeřův brankář neměl nárok a Jičín snižuje na ztrátu už jen dvou branek. (11:9)
    26
    Martin Hlava předvedl naprosto parádní sólo, při kterém z pravého křídla prošel asi čtyři hráče před brankovištěm a nakonec nádherně zakončil. (11:8)
    23
    Adam Ptáčník rychle zase zvyšuje na rozdíl čtyř branek. Pálil do gólmana, ale jeho střela byla tak silná, že gólman zavrávoral a míč mu vypadl do branky. (11:7)
    23
    Martin Hlava se vytáhl nádhernou tvrdou střelou z dálky. Ta zapadla k levé tyči. (10:7)
    23
    Roman Dodica rychle prošel se spoluhráče přes hřiště, dostal míč před brankoviště, vyskočil hodně vysoko do vzduchu a vymetl míč tvrdě do branky. (10:6)
    20
    I Petr Freiberg proměňuje přesilovku. Dnes je to pro něj taky už druhá branka. Jičín stahuje ztrátu na tři góly. (9:6)
    19
    Martin Kovařík rychle využívá nabídnutou přesilovku a dobrou střelou dnes do branky dostává svůj druhý míč. (9:5)

19
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (9:4)
    16
    Luboš Bartůněk po skvělé dohrávce na levé křídlo poslal míč do soupeřovy branky, přímo do vinglu. (9:4)

16
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava). (8:4)
    15
    David Krahulec na druhé straně taky pálil z křídla. Ale z pravého, kdy míč poslal do mezery mezi rukama nad hlavou brankáře Nového Veselí. (8:4)
    14
    Luboš Bartůněk si naskočil až k brankáři a následně tvrdou střelou míč poslal mimo jeho dosah. Veselí si tak udržuje pětibrankový náskok. (8:3)
    14
    Jiří Dolejší kontruje svým druhým gólem v zápase. (7:3)
    13
    David Melichar se nádherně úkrokem v běhu zbavil soupeře a pak poslal naprosto přesný podstřel z levé strany na bližší tyčku. (7:2)
    12
    Robert Halíček si vyžádal přihrávku na pravé křídlo, odkud si seběhl, vyskočil a poslal míč přímo mezi brankářovy nohy. (6:2)
    11
    Roman Dodica konečně poslal další míč do branky. Gól nepadl dlouhé čtyři minuty. Dodica poslal míč z penalty do pravého vinglu. (5:2)

11
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava). (4:2)

11
    Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Michal Naimann). (4:2)

10
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Robert Halíček). (4:2)
    7
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší). (4:2)
    6
    Nyní je to poprvé o tři branky. David Melichar zakončil po brejku, který sice nebyl sehrán nejlépe, ale kombinace nakonec účinná byla. (4:1)
    6
    Jiří Gregorovič ale velice rychle odpovídá a rozdíl mezi týmy je opět dvoubrankový. (3:1)
    5
    Nyní se už konečně podařilo skórovat i Jičínu. Po pěti minutách se dobrou střelou ze středu prosadil Martin Kovařík. (2:1)
    3
    Jakub Flajsar skóruje i ve vlastním oslabení, a to opět do levého dolního růžku. Novoveselští vedou o dvě branky. (2:0)

2
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (1:0)
    1
    Luboš Bartůněk otevírá skóre dnešního zápasu střelou ze středu do levého dolního růžku soupeřovy branky. (1:0)

Nový termín byl stanoven na středu 9. března se začátkem v 19:00.

Z důvodu karantény uvalené na hostující mužstvo je zápas odložen na neurčito.