Porto – Lyon 0:1 (kon.) | Real Betis – Frankfurt 1:2 (kon.)
Real Betis
1:2 (1:2)
Eintracht Frankfurt
Středa 09.03.2022, 18:45 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Evropská liga • Osmifinále

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera. (20:40:38)

Druhý poločas další branku nepřinesl. O vítězi utkání tak rozhodla první část utkání, ve které byli úspěšnější hostující hráči Eintrachtu Frankfurt. Domácí v druhém poločase sice měli převahu co se držení balónu týče, ale nedokázali si vypracovat ideální příležitost na změnu skóre. Naopak skvělé protiútoky využívali hosté, kteří měli možností mnoho. Ani jednu, včetně pokutového kopu ale nevyužili a skóre se tak zastavilo na konečných 2:1 pro Frankfurt.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 6:20.

90+4

90+4
    Ten nepřinesl větší možnost na změnu skóre. Míč se přestěhoval na druhou stranu hrací plochy, kde rovněž uvidíme rohový kop.

90+3
    A následně v rychlém protiútoku mohl navýšit vedení Kostič! Ze strany si navedl míč a zkoušel obstřelit Brava. Gólman Betisu však pohotově vyrazil na rohový kop.

90+2
    Sow zavezl míč středem před velké vápno Betisu. K míči se dostal Lammers, jenž rychle pálil. Míč však končí nad břevnem domácí branky.

90+2
    Ve druhém poločase nastavuje hlavní arbitr utkání čtyři minuty nad rámec základní hrací doby. Domácí Betis tak máš ještě zhruba dvě minuty na to, aby se průběžným skórem něco udělal.

90+1
    Miranda poslal balón do vápna, ale našel pouze jednoho z protihráčů. Následně se ke střele z hranice vápna dostal Fekir, ale míč doslova narval pouze do hráče před sebou.

89
    Hauge našel dlouhou přihrávkou Kostiče na levém křídle a hosté mohli podržet balón. Zbytečně ho však zbavili po nepřesném centru a dávají domácím šanci.

88
    Real Betis získává balón a připravuje se na závěrečný tlak ve snaze dovést utkání alespoň do remízového stavu.

87
    Ansgar Knauff se s míčem dostal do vápna, ale ve chvíli, kdy se odhodlal ke střele ho nechal za sebou. Jeho rána pak neměla dostatečnou razanci a míč se sotva dokutálel k Bravovi.

86
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Sam Lammers.

85
    Ten dnes již tradičně nepřinesl žádné nebezpečí. Hosté připravují další střídání.

84
    Kostič našel centrem ve vápně Borreho. Ten hlavou sklepl na Jakiče, který měl hodně prostoru, ale nedokázal se před brankou Betisu zorientovat, a tak hosté vybojovali pouze rohový kop.

83
    Další možnost německého celku opět z levé strany. Ve vápně však nebyl snad žádný z hostujících útočníků, a tak míč proletěl přes šíří hřiště do zámezí.

82
    Kostič hledal z levé strany centrem ve vápně Betisu Jakiče, ale dostal balón pouze k Gonálezovi, který si poradil na jedničku, bez problémů odvrátil.

81
    Do konce základní hrací doby zbývá posledních devět minut. Fekir u postranní čáry faulován Ndickou. Betis však po rychlé rozehrávce ztrácí zbytečně balón.

80
    Tello dostal míč na hranici šestnáctky a mohl zakončovat, rozhodl se ale o zaseknutí a sám se vyhnal do strany. Frankfurt se zmocnil balónu a domácím se čas hodně krátí.