Trutnov – Benátky n/J 2:2 (kon.)
MFK Trutnov
2:2 (1:0)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 12.03.2022, 14:00 • stadion Osvobození, Na Lukách 466 • Divize skupina C • 16. kolo
Videostream

90
    Ještě jedno střídání u domácích. Odchází Matěj Mařas, nastupuje Lukáš Müller.

90
    Domácí střídají. Místo Marcela Štěpánka nastupuje Matěj Jirousek.

82
    Domácí střídají. Místo Patrika Brejchy nastupuje Jaroslav Balcar.

79
    Hosté naposledy střídají. Odchází Matěj Bodlák, nastupuje Jan Boček.

70
    Střídají také domácí. Místo Marka Rajnocha jde na plac Jakub Slavík.

70
    Hosté znovu střídají. Milana Macka nahrazuje Adam Mansfeld.

46
    Ještě jedno poločasové střídání u hostů. Místo Jana Zabilanského si zahraje Tochukwu Mbah.

46
    Hosté o poločasové přestávce vystřídali. V kabině zůstal Dominik Košek, jehož nahradil Peremene Gidion Jimmy.