Calgary – Detroit 3:0 (kon.) | Boston – Arizona 3:2 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:1 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Chicago 3:6 (kon.) | Montreal – Seattle 3:4 (0:1 po s.n.) | Dallas – NY Rangers 4:7 (kon.)
San Jose – Los Angeles 5:0 (kon.) | Edmonton – Tampa 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.)

2. Nico Daws (NJD) 33 zákroků
    3. Anthony Stolarz (ANA) – 39 zákroků (03:56:57)

Hity – 17:16

Hokejisté New Jersey nakonec vítězí nad Anaheimem po nájezdech. Po řádné hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení přesnou ranou švihem Troy Terry. Za Devils srovnal ve 23. minutě Tomáš Tatar, který si věděl rady sám před brankářem Stolarzem. Další gól už přes množství šancí na obou stranách nepadl. V nájezdech pak měli mnohem přesnější ruce domácí Ďáblové. Za ně totiž proměnili oba exekutoři – Tomáš Tatar i Jesper Bratt. Naopak Nico Daws v brance Ďáblů oba hostující exekutory vychytal.

Tomáš TATAR - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ TATAR.
    Troy TERRY

2. série
    2:0
    Troy Terry zkusil blafák do bekhendu, který ale Daws pokryl. Je hotovo!
    Jesper BRATT

2. série
    2:0
    Jesper Bratt dává! Ten překonal Stolarze pro změnu kličkou do forhendu.
    Trevor ZEGRAS

1. série
    1:0
    Zegras nedal. Trefil jen levou ruku Dawse.