30:30 (17:12)
SHC Maloměřice Brno
Neděle 27.03.2022, 17:00Play-out Chance Extraligy mužů • 1. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – SHC Maloměřice – Brno 30:30 (17:12)
    Nejvíce branek: Gřešek 6, Mucha 6/2, Chudoba 4/1 – Koubek 6, Horut 4, Dostalík 4. Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev. Sedmimetrové hody: 8/6 – 4/1. Vyloučení: 3:5. (18:37:40)

No tak toto byl tedy zápas. Frýdek-Místek pokračoval v navyšování náskoku i ve druhém poločase. Dokonce se dostal až na sedmibrankový náskok. Jenže následně nedokázal deset minut vstřelit ani branku, soupeř se dotáhl, Maloměřice dokonce skórovaly šestkrát po sobě, a otočily stav. Vedení si domácí vzali zpět, před koncem se ještě několikrát vyrovnalo a nakonec utkání skončilo remízou 30:30.

Konec zápasu. (30:30)
    60
    Rychlý protiútok Frýdku-Místku nakonec byl úspěšný a zápas tak skončí remízou. Prosadil se Adam Gřešek když zbývaly do konce asi tři sekundy. (30:30)
    60
    Libor Horut už při signalizované pasivitě dokázal napřáhnout z pravé strany a poslat dlouhý míč, který skončil v levém vinglu. (29:30)

59
    Domácí jako by si za tou prohrou dnes snad chtěli jít. Další neuvěřitelně laxní sedmička, tentokrát v podání Mathiase Cholevy, který vyslal technický oblouček, ale přímo do náruče gólmana, byla neúspěšná. (29:29)
    59
    Libor Horut sice neproměnil sedmimetrový hod, ale po zákroku gólmana s k němu míč dostal zpět a tentokrát už byl maloměřický házenkář úspěšný. (29:29)

58
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu SHC Maloměřice – Brno (Libor Horut).
    (29:28)
    58
    A zase se otáčí. Jan Mucha dostal přihrávku, když přiběhl z druhé vlny, a razantní střelou pod víko poslal na frýdeckomístecké palubovce SKP zase zpátky do vedení. (29:28)
    56
    Po neskutečných deseti minutách se Pepino znovu prosadilo a vyrovnalo. Radim Chudoba dokázala poslat další dělovku z jedenácti metrů. (28:28)
    53
    Otočeno! Jan Hliničan dokázal zaznamenat šestou úspěšnou trefu hostů v řadě a ti si jdou pro dva body! (27:28)
    52
    Tak tohle je opravdu kanonáda! Dan Korger poté, co domácí pálili jen do tyče, dokázal technickým obloučkem přehodit brankáře Pepina a vyrovnat zápas, ve kterém hosté prohrávali o sedm gólů. (27:27)
    51
    Neskutečné! Po dlouhé kombinaci, který skončila ránou Libora Horuta už chybí Mamutům pouze jeden gól k vyrovnání. Je to navíc jejich čtvrtá branka v řadě. (27:26)
    49
    Domácí dostávají v nynějších chvílích pořádnou sodu! Jan Hliničan se poté, co Pepino zase neproměnilo útok, dostal do samostatného úniku a zmenšil rozdíl mezi týmy na dva góly. (27:25)
    48
    Maloměřice jako by chytily druhý dech. Michal Dostalík jeho tým přiblížil už jen na tři branky. (27:24)
    47
    Krásnou ránu podstřelem až ze druhé řady měl na svědomí Filip Jung. Ten dostal míč, kterým pak míč dostal mezi nohama Bartoše do sítě. (27:23)
    46
    Jan Mucha se tentokrát na sedmičce nemýlil. Míč po dvou náznacích poslal středem pod nohama gólmana o zem do branky. (27:22)
    46
    Domácí sehráli příšernou kombinaci, po které ztratili míč. Filip Zeman se dostal do brejku a před brankou byl už sám. Poprvé ve druhém poločase je rozdíl mezi týmy čtyřbrankový. (26:22)