HC Topoľčany
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:4
DOXXbet Vlci Žilina
sk Čtvrtek 31.03.2022, 17:301. liga play-off (SR) • Semifinále

Žilina zmietla v play-off Modré Krídla 4:0 a rovnakým spôsobom v semifinále aj Topoľčany, pre ktorých sezóna skončila. Vlci sa meno svojho finálového súpera môžu dozvedieť už zajtra – Martin však musí poraziť Skalicu. (19:49:18)

62:22
    Vlci Žilina dali gól! Gól strelil MATEJ MACEK. Asistencie Adrián Sloboda.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Štvrtý zápas semifinále a my sme v ňom po 60 minútach nespoznali víťaza. Po krátkej prestávke nasleduje desaťminútové predĺženie troch proti trom.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

51:47
    Hostia v plnom počte.

49:47
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Jozef Tibenský – 2 min., podrazenie).

44:29

42:29
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Adrián Sloboda – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Topoľčany prekonali odpor hostí a vyrovnali na 1:1, zhodne v presilovke. O ďalšom osudí tejto série rozhodne tretia tretina.