Zlínsko – Kroměříž 2:1 (kon.) | Znojmo – Zlín B 2:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:1 (0:1)
FC Zlín B
Pátek 01.04.2022, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek pátku. (18:49:41)

A je tu konec zápasu. Znojmo dokázalo ve druhém poločase vstřelit dvě branky, díky kterým otočilo zápas ve svůj prospěch a ze zápasu si odnese tři body. V prvním poločase se trefil za Zlín Šimon Chwaszcz. Ve druhé polovině pak se prosazovali jen domácí, a to Tomáš Okleštěk a Dávid Kočík.

90+1

90+1
    Domácí brankář bude rozehrávat po faulu na jeho spoluhráče. Asi už se toho v zápase moc nestane. Za malou chvíli uplyne nastavená minuta.

90+1
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Bartůněk.

Zápas dnes ve Znojmě sleduje 185 diváků.

90
    Utkání bude nastaveno o jednu minutu.

89
    Znojmo se snažilo roh rozehrát na krátko a držet míč u praporku, ale to se moc nepovedlo a Zlín už je na polovině soupeře.

88
    Kirschnerovo zakončení z pravé strany musel Šiška vytěsnit na roh.
    86. KOČÍK - 2:1

86
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A domácí se radují! Pět minut před koncem základní hrací doby totiž otáčí vývoj utkání na svou stranu! Hnaníček dokázal hlavičkou vrátit míč před branku, kde zrovna byl nachystaný DÁVID KOČÍK a neměl těžkou práci, aby dostal míč do branky!

85
    Kirschner vybojoval již jedenáctý roh Znojma. Rozehraje jej Russmann.

84
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Březina.

83
    Sudí píská zahrání rukou, kterou nastřelil Kirschner Kulíškovi. O malý kousek to bylo ale ještě mimo vápno.

82
    Glushach chtěl rychle předat míč rozběhnutému Oklešťkovi, ale dal mu přihrávku moc před něj.

80
    Kočíkův centr byl odhlavičkován obráncem na roh. Ten rozehraje Goncalves.

77
    Papež šel do souboje šlapákem. Zlín bude rozehrávat na polovině Znojma.

76
    Okleštěk si řekl o přihrávku, kterou také dostal, jenže přišla o krok dál, než kam se stihl kapitán Znojma dostat a míč tak skončil v autu.

75
    Filip Jura nasadil soupeři housle a následně centroval na spoluhráče do vápna. K tomu se však už míč nedostal, jelikož dobře zasáhla obrana Znojma.