Admira Praha – Domažlice 0:0 (kon.) | Slavia B – Benešov 2:1 (kon.) | Plzeň B – Vltavín 2:0 (kon.)
Povltavská – Hostouň 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:1 (1:0)
FK Benešov
Neděle 10.04.2022, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 20. kolo

To je z mé strany vše, hezkou neděli přeje Tomáš Chalupa. (12:06:21)

Slavisté to zvládli! Po celý zápas byli jednoznačně aktivnějším týmem, na výhru se ale hodně natrápili. Chvíli před poločasem je do vedení z penalty poslal Beran, hosté reagovali chvíli po přestávce. V poslední půlhodině ale dohrávali o desíti a tři minuty před koncem přišla druhá penalta Slavie. Tu znovu proměnil Beran, který rozhodl o výhře sešívaných 2:1.

90+5

90+4
    Ještě jeden roh pro Benešov!

90+4
    Žlutou kartu dostává Sirotník (SK Slavia Praha B).

90+3
    Ta ale vyústila v jen hodně nepřesné zakončení, bát se musel rohový praporek, nikoliv brankář SKS.

90+2
    Ještě jedna standartka z půlky hřiště pro Benešov.
    90. BERAN - 2:1

90
    Tým Slavia B právě vstřelil branku!
    Slavisté se dočkali a děje se tak znovu z pokutového kopu! I ten druhý proměňuje domácí kapitán ŠTĚPÁN BERAN.

89
    Penalta pro Slavii!

88
    Míč ale končí nad brankou Schummera.

87
    Standartka pro Slavii z nějakých osmadvaceti metrů. Rozehrávat se bude přímo ze středu hřiště.

86
    Z rohu sešívaní mohli vystřelit z hranice vápna, střela ale zamířila vysoko nad.

84
    Roh pro Slavii.

83
    Benešovu se nyní daří tlak Slavie kouskovat.

82
    Centr ale nikoho ve žlutomodrém nenašel.

82
    Žlutou kartu dostává Švec (SK Slavia Praha B).

82
    Voda na benešovský mlýn, hosté rozehrávají standartku na polovině Slavie.

Tomáš Chalupa

Branky: 41. Beran (pen.), 90. Beran (pen.)

Karty:   34. Labík (SLB), 82. Švec (SLB), 90+4. Sirotník (SLB) – 14. Brokeš (BNS)   62. Dušek (BNS)

SK Slavia Praha B: Sirotník – Bárta, Behenský, Beran, Biegon, Kopáček (C), Labík, Moses, Nikl, Šubert, Švec.
    Náhradníci: Dvořák – Al-Mohaimeed, Al-Rashdi, Ezekiel, Šmíd, Voriazidis, Zeronik.

FK Benešov: Schummer – Brokeš, Dušek, Filip (C), Krunert, Pedro, Roháč, Sládek, Stejskal, Vosáhlo J., Vosáhlo O..
    Náhradníci: Diviš – Kalod, Le, Meszároš, Sikora, Ziman

Rozhodčí: Langmajer – Duda, Mazanec