Columbus – Montreal 5:1 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 0:4 (kon.) | Colorado – Los Angeles 9:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
New York Rangers
Čtvrtek 14.04.2022, 01:15 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (03:47:21)

3. Artěmij Panarin (NYR) – 1+0

Hokejisté Rangers si dnes připsali jednoznačnou výhru, na ledě trápící se Philadelphie uspěli poměrem 4:0. Přestože úvod měli lepší domácí, do vedení se dostali Newyorčané v 11. minutě, kdy se trefil Kaapo Kakko. Stejný hráč skóroval i ve druhé třetině po skvělé přihrávce Filipa Chytila. Krátce po uplynutí poloviny řádné hrací doby přesně zamířil i Artěmij Panarin a v úplném závěru výhru Rangers zpečetil Andrew Copp.

59:41
    Fox se vrátil na led, ale teď se zápas už z obou stran dohrává.

59:33
    Mika Zibanejad předvedl výborné vedení kotouče. Následně si ještě pomohl zpětnou přihrávkou.

58:59
    Rozběhla se nám poslední minuta dnešního utkání. Letci se ještě drží v útočném pásmu, chtějí si připsat alespoň čestný úspěch.

58:07
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Barclay Goodrow – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    58:07 Andrew COPP - 0:4

58:07
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hosté se poměrně rychle dostali z vlastní třetiny a ANDREW COPP dovezl kotouč do prázdné klece. Rangers si tedy připíší i branku v oslabení. 0:4. Asistence: Barclay Goodrow a Jacob Trouba.

57:52
    Na led naskočil i šestý hráč, takže domácí to ještě zkouší bez brankáře.

57:41
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Adam Fox – 2 min., sekání).

57:24
    Philadelphia nyní má ponechanou výhodu. V úplném závěru si ještě zahraje přesilovku.

56:55
    Artěmij Panarin si připravil střeleckou pozici mezi kruhy. Kotouč tlačil k zadní šibenici, ale rameno Felixe Sandströma se činilo.

56:09
    Jezdci si teď dvakrát za sebou pomohli vyhozením na icing. Už je velmi pravděpodobné, že to dotáhnou do úspěšného konce, poněvadž vstřelit tři branky za necelé čtyři minuty není nic jednoduchého.

55:33
    Scott Laughton vypálil ihned po přejetí útočné třetiny. Vyrážečka Alexandara Georgijeva byla pohotová.

54:59
    Hayes zajímavě nahrnul kotouč před bránu, ale ani v tomto případě se domácí ze vstřelené branky radovat nemohli.

54:44
    Po opravdu dlouhé době je hra přerušena. Až teď, v 55. minutě, tady máme první komerční pauzu ve třetí periodě.

54:08
    James van Riemsdyk nabízel černou gumu do předbrankového prostoru, kam si najížděl Sanheim. Přesná teč ale k vidění nebyla.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 11. Kakko (Goodrow, K. Miller), 29. Kakko (Chytil), 32. Panarin (Trouba), 59. Copp (Goodrow, Trouba)

Philadelphia Flyers: Sandström (M. Jones) – Provorov (A), Sanheim, Zamula, Connauton, Attard, Yandle – Konecny, K. Hayes (A), Farabee – Brink, Frost, J. van Riemsdyk – Tippett, Laughton (A), N. Cates – MacEwen, Laczynski, Lindblom.
    Trenér: Mike Yeo

New York Rangers: A. Georgijev (Šesťorkin) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba (A), K'A. Miller, B. Schneider, Braun – Vatrano, Zibanejad (A), Kreider – Copp, R. Strome (A), Panarin – Kakko, Chytil, Goodrow – Reaves, K. Rooney, Dryden Hunt.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: Rehman, Blandina – Johnson, Shewchyk

Diváci: 15 967