0:0 (0:0)
Povltavská fotbalová akademie
Čtvrtek 14.04.2022, 18:00Česká fotbalová liga (A) • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dnes se společně podíváme na souboj týmů z opačné poloviny tabulky ČFL skupiny A. Domácí Motorlet získal ve dvaceti zápasech třicet bodů a patří mu šestá pozice. Na třetí Písek navíc ztrácí jen čtyři body. V posledním kole prohrál 1:3 na půdě Králova Dvora. Hostující celek je na tom mnohem hůře. Po dvaceti kolech má na kontě jen osmnáct bodů a drží třináctou pozici. Naposledy doma přehrál 2:1 Hostouň.

Vzájemný zápas

V podzimním měření sil zvítězil Motorlet 2.0.

FK Motorlet Praha: Vyčichl – Čejka, Čepelák (C), Gilian, Hauer, Hrabina, Nátr, Rataj, Rossmann, Vaněk, Žaloudek
    Náhradníci: Filip, Jánský, Kochan, Mihálek, Simaichl, Walte, Wexler

Povltavská fotbalová akademie: Benada – Bicenc, Drobílek, Hodosi, Jakobovský, Chrolenok, Košata, Kučera (C), Rudavskij, Starý, Volešák
    Náhradníci: Grégr, Jaš, Kubr, Lanc, Lukavský, Nazarenko, Novák.

1

2
    Hostující celek se hned v úvodu utkání vydal vpřed, ale kombinace zatím centr do vápna nepřinesla.

3
    Domácí brankář přečetl přihrávku směřující za obranu Motorletu a bez problémů si došel pro míč.

4
    Sudí viděl nedovolený zákrok na domácího brankáře a ihned přerušil hru. Rozehrávku má k dispozici domácí Motorlet.

5
    Drobílek vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala za obranu, ale nikdo z hostů se k míči nedostal.

6
    Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Nadýchaný centr přiletěl na zadní tyč, ale tam se k hlavičce nedostal nikdo v červeném.

7
    Hosté následně zahrávali svůj úvodní roh v utkání. Domácí obránci ale byli důraznější a odehráli míč do bezpečí.

9
    Hosté operovali na pravé straně, nicméně pobídka skončila na hrudi prvního obránce.

10
    Hostující brankář nakopl míč na polovinu domácího Motorletu, nicméně jeho pobídka propadla do autu.

11
    Stopeři domácího celku kombinují s míčem na vlastní polovině. Nikdo v dresu soupeře rozehrávku soupeře neatakuje.

13
    Hosté vhazovali na vlastní polovině. Fotbalisté domácího Motorletu rozehrávku soupeře napadali a získali míč pro sebe.

14
    Hrabina poslal přihrávku na hranici velkého vápna, nicméně tam neměl spoluhráče.

15
    Drobílek se po pravé straně tlačil do pokutového území, ale domácí obránce se mu v pravou chvíli skluzem položil pod nohy.

16
    Hosté opět vhazovali na pravé straně. Drobílek se dokonce dostal k odcentrování, ale našel jen prvního soupeře.

18
    Čepelák poslal nákop na levou stranu, nicméně tam se nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal uvolnit.

19
    Motorlet se opět dostal na polovinu soupeře, nicméně akce hostů neskončila přesným centrem.

20
    Zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Ani jeden z týmů se nikam nežene.

21
    Domácí celek podnikl výpad po pravé straně hrací plochy, jenže centr do vápna byl příliš dlouhý a prolétl šestnáctkou bez teče.

22
    Domácí se po pravém křídle dostali znovu až do vápna, nicméně obrana hostujícího celku hraje od úvodních minut velmi důrazně.

23
    Až nyní se k zakončení dostal Košata, nicméně jeho dělovka skončila vysoko nad břevnem soupeře.

25
    Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho exekuce se ujal Kučera, ale technickou střelou minul zadní tyč.

26
    Motorlet na opačné straně zahrával rohový kop. K prudkému centru se prodíral Hrabina, ale obránce jej k zakončení nepustil.

27
    Standardních situací v posledních minutách přibylo na obou stranách. Ani další centr od praporku ale branku domácch neohrozil.

28
    Po chybě stoperů Motorletu se hnal dva hráči hostů hnali do zajímavé pozice, ale zadáci domácího celku svou chybu napravili.

29
    Hrabina se po pravé straně hnal vpřed, nicméně zpracování se mu rozhodně nepovedlo.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme opatné utkání. Ani jeden z týmů si zatím nevypracoval vyloženou šanci.

31
    Hrabina prošel po levé straně na polovinu soupeře, ale tam se nedokázal zbavit obránce.

32
    V posledních minutách se bojuje především ve středu hrací plochy. K vidění je velké množství osobních soubojů.

33
    Hostující celek zahrával přímý kop z levé strany. Nadýchaný centr skončil v rukavicích domácího brankáře.

34
    Rossmann uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy, jenže míč hlavou přizvedl jen do míst, kde číhali soupeři.

35
    Drobílek táhl míč středem hrací plochy, jenže si jej přehodil na levou nohu a trefil jen prvního soupeře.

36
    Také hosté se nyní usadili na polovině soupeře. Defenziva Motorletu ale drží pevný obranný blok.

37
    Rataj poslal přihrávku za obranu hostujícího mužstva, ale opět našel jen připraveného stopera.

39
    Rossmann prošel po pravé straně na polovinu soupeře, nicméně defenziva hráčů v červenobílém se stačila stáhnout.

40
    Hrabina se výborně vrátil s rozběhnutým soupeřem a nenechal jej odcentrovat do pokutového území.

41
    Domácí brankář vyslal vysoký nákop na polovinu hostujícího mužstva. Tam ale kralovala opět jen defenziva.

42
    Stopeři hostujícího celku hrají v prvním poločase blízko u sebe a nenechávají soupeře zakončovat.

43
    Před branku domácího celku se snášel zajímavý centr z levé strany, ale míč nakonec skončil nad břevnem.

44
    Starý se na levé straně krásně zbavil soupeře, přehodil si míč na pravačku a odcentroval. Ani jeho pobídku si nikdo ze spoluhráčů nenašel.

45
    Hned čtyři hráči Motorletu se pohybovali v pokutovém území soupeře, nicméně nikdo v modrém nezakončil.

45+1

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. O něco aktivnější byl domácí Motorlet, ale obrana hostů si dala na vysoké centry pozor a nenechala soupeře zakončit.

46

46
    Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Celek v červeném se ihned vydal vpřed, ale akce neměla dlouhého trvání.

47
    Na opačné straně se naopak Motorlet dostal do zajímavé pozice. Do vápna přiletěl střílený centr z levé strany, ale nikdo v modrém na míč nedosáhl.

48
    Domácí vstoupili do druhého poločasu mnohem aktivněji. Další centr z pravé strany skončil v rukavicích brankáře.

49
    Snahu domácího celku v ofenzivě nyní zastavil až zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!

51
    Hosté si tentokrát dali pozor na přihrávku směřující mezi obránce a rychle míč odkopli mimo nebezpečí.

53
    Hosté se po pravé straně dostali vpřed, nicméně jejich kombinace kolem velkého vápna skončila nepřesnou přihrávkou.

54
    Hrabina dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho centr ze skluzu skončil jen u prvního hráče soupeře

55
    Hosté kombinovali na levé straně, ale nikdo v červenobílém nedokázal přesně odcentrovat.

56
    Po dlouhé době se podařilo zakončit také hostům. Dělovka skončila vysoko nad břevnem.

57
    Tak pozor! Jeden z hostů se na hranici velkého vápna srazil s brankářem a skončil na zemi. Fauloval nakonec domácí brankář.

59
    Další nedovolený zákrok! Jeden z domácích hráčů trefil na polovině soupeře šlapákem.

60
    Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku. Domácí Motorlet je po změně stran aktivnější.

62
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Hrabina, přichází Walter.

63
    Rataj uspěl v souboji na polovině hrací plochy, nicméně následnou přihrávkou na levou stranu nenašel spoluhráče.

64
    Hosté znovu zakončili zpoza velkého vápna. Domácí brankář ale neměl se slabou střelou sebemenší problémy.

65
    Domácí Motorlet se dostal k odcentrování do pokutového území. Akci domácího celku ale zhatil ofsajd.

66
    Čepelák táhl akci Motorletu po pravé straně, ale opět nedokázal projít přes prvního soupeře. Motorlet získal jen vhazování.

68
    Stopeři domácího celku se vysunuli na polovině rivala a postupně si hledají cestičku do pokutového území.

69
    První zajímavá možnost Motorletu! Zpoza vápna zakončil Rataj, ale jeho přízemní pokus skončil těsně vedle pravé tyčky!

70
    Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a v posledních minutách se na trávníku začaly dít zajímavé věci.

71
    Také hosté se nyní dostali do zakončení. Zpoza vápna to levačkou zkusil Drobílek, jehož rána ale nabrala opačnou rotaci.

72
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Chrolenok, přichází Nazarenko.

73
    Domácí Motorlet předvedl rychlý výpad po levém křídle. Domácí se dokonce dostali do zakončení, ale rána z úhlu prolétla nad břevnem.

75
    Hosté nyní rozhodně nespěchali s rozehrávkou a raději se snažili otupit sílící tlak Motorletu.

76
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Rossmann, přichází Filip.

77
    Žlutou kartu dostává Starý (Povltavská fotbalová akademie).

78
    Domácí Motorlet zahrával přímý kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zakročila obrana hostujícího mužstva.

79
    Motorlet prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, nicméně akce hráčů v modrém skončila nepřesnou přihrávkou.

81
    Tlak domácího celku v posledních minutách výrazně zesílil. Centry do vápna ale obrana hostů zatím dokáže odvracet.

82
    Po dalším centru hlavičkoval střídající Filip, ale jeho zakončení v pádu se vzneslo vysoko nad břevno.

83
    Košata nakopl míč na polovinu soupeře, ale spoluhráči jeho pobídku nepochopili a vůbec se nerozběhli.

84
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Volešák, přichází Lanc.

85
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Nátr, přichází Jánský.

86
    Hosté zahrávali přímý kop z pravé strany hrací plochy. Pobídka se snesla na malé vápno, kde nikdo v červenobílém nezakončil.

87
    Motorlet se dostal do pokutového území, jenže střídající Jánský podle rozhodčího fauloval. Rozehrávat budou hosté.

88
    Hosté kombinovali na polovině soupeře, ale přihrávka do pokutového území nakonec skončila v rukavicích brankáře.

89
    Ani další ofenzivní akce Motorletu úvodní brankou utkání neskončila. Domácí se znovu připravili o možnost faulem.

90
    Nastavují se dvě minuty!

90+2

Je konec! Motorlet se nakonec s Povltavskou fotbalovou akademií rozešel bez branek. Po změně stran byl domácí celek aktivnějším týmem a dostával se do zakončení. V klíčových momentech dnes ale střelcům scházela přesnost. (19:52:56)