Boston – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 2:6 (kon.) | Tampa – Anaheim 4:3 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Detroit 0:3 (kon.) | Toronto – Washington 7:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 0:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 2:3 (po pr.) | Chicago – San Jose 5:4 (1:0 po s.n.)
Colorado – New Jersey 3:1 (kon.) | Calgary – Vegas 1:6 (kon.) | Vancouver – Arizona 7:1 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Minnesota Wild
Pátek 15.04.2022, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:51:36)

V oslabení: 0:1

Wild si tedy nakonec odvážejí z Texasu oba dva body za vítězství v prodloužení, ve kterém Minnesota ani nepůjčila puk domácím hokejistům a ve druhé minutě nastaveného času rozhodl o výhře hostujících Gaudreau.

61:40 Frédérick GAUDREAU - 2:3

61:40
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild nakonec rozhodují o bonusovém bodu pro sebe, když Fleury skvěle rozehrál puk před Klingbergem až na útočnou modrou FREDERICU GAUDREAUOVI, jenž poté najel do středu a trefil se přesně ke vzdálenější tyči domácí klece. Asistence: Marc-André Fleury.

61:14
    Wild zatím stále nepustili domácí celek k puku.

60:33
    Brodin vrátil z útočného pásma puk do středu, kde si jej přebral Kaprizov.

60:13
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, a tak jsou na kotouči hokejisté Minnesoty.

60:02
    Čeká nás zřejmě velmi zajímavé prodloužení, protože oba týmy jsou v této činnosti v TOP 3 celé soutěže.

60:01

Stars se hned v první minutě třetí třetiny podařilo srovnat stav tohoto zápasu, když se po druhé v utkání prosadil Robertson. I přes velkou snahu obou týmů už jsme další branku v základní hrací době neviděli, a tak boj mezi Dallasem a Minnesotou musí rozhodnout prodloužení či případné nájezdy.

60:00

59:48
    Stars nakonec jen těsně neudrželi puk ve svém útočném pásmu a už je tedy jasné, že se půjde do prodloužení.

59:20
    Poslední minutu třetí třetiny se hraje v obranném pásmu Minnesoty, ale Dallasu se nedaří ohrozit Fleuryho.

58:42
    Raffl se snažil překvapit Fleuryho střelou z hodně velkého úhlu, kterou si však hostující brankář pohlídal.

58:03
    Heiskanenova střela z pravé strany byla zastavena ještě někde před Fleurym.

57:49
    Divočákům se však následně nevydařila jejich útočná rozehrávka a kotouč skončil až na zakázaném uvolnění

57:36
    Klingberg vyvezl puk z obranného pásma a následně jej nahodil za bránu Minnesoty.

56:39
    Seguinova formace byla chvíli ve svém útočném pásmu, ale domácí se zde nedostali do nějakého střeleckého zakončení.

56:07
    Gurjanov chtěl dostat puk do útočného pásma Dallasu, ale hned u modré čáry dostal stopku právě od Jordieho Benna.

55:43
    Hartman nahrál na modrou čáru Jordie Bennovi, jehož následná střela skončila hned na prvním hráči Dallasu.

54:31
    Minnesota nakonec byla vytlačena do středního pásma, odkud se Wild chtěli rychle vrátit do útoku, ale akorát se dostali do ofsajdu.

54:13
    Boldy svým pasem hledal Fialu, avšak hostující útočník tento pas nedokázal zpracovat.

53:40
    Foligno se následně dostal i do zakončení zpoza domácí klece, ale Wedgewood si prostor u své tyče pohlídal.

53:28
    Foligno vjel po pravé straně do útočného pásma, kde mu vcelku tvrdou stopku vystavil Hanley, jemuž to hostující útočník chtěl ihned v rohu vrátit.

52:52
    Glendening posílal puk před bránu, kde však do tohoto pasu vložil svou hůl Fleury a kotouč se odrazil do rohu obranného pásma Minnesoty.

52:08
    Wild šli následně do útoku, kde to hned po přejetí modré čáry zkoušel Boldy, avšak takovou střelu Wedgewood s přehledem chytá.

51:58
    Nyní měl Fleury obrovské štěstí, když Radulov dostal puk před bránu Minnesoty a ihned jej poslal na Fleuryho, který vůbec ani nevěděl, jak tohle zakončení zastavil, protože se puk jen odrazil od jeho betonu.

51:40
    Wedgewood se nakonec dočkal i nějakého zákroku, když na něj vystřelil Deslauriers.

51:22
    Po delší době je puk v útočném pásmu Wild, kde se o něj bojuje kolem mantinelu.

50:29
    Mnohem více ze hry mají v posledních minutách domácí hokejisté, jenže Stars si zatím nemohou vypracovat nějakou zajímavou příležitost.

49:53
    Pavelski nahrával puk Hintzovi, kterého si však před bránou pohlídala hostující obrana.

49:24
    Zuccarello hledal v útočném pásmu Kaprizova, avšak jeho pas mířil příliš za ruského útočníka.

48:44
    Glendening poslal puk na modrou Klingbergovi, jehož následné nahození jen proletělo kolem brány Wild.

47:43
    Wild se následně pokusili proniknout do útoku, ale Stars jim vystavili stopku hned na modré čáře.

47:12
    Seguin ze středního pásma jen odevzdal puk hostům.

46:43
    Gurjanov poslal kotouč od mantinelu před bránu, kde stál Seguina kotouč se naštěstí pro hostující tým odrazil pod lapačku Fleuryho.

46:26
    Boldy vyslal hodně nepřesnou přihrávku na Gaudreaua a kotouč se kvůli tomu poté dostal do středního pásma.

45:28
    Goligoski chtěl ve středním pásmu sestřelit Faksu, avšak český útočník tento útok ustál a obránce Minnesoty se o něj akorát rozbil.

45:00
    Zuccarello ve středním pásmu zblokoval další přihrávku Dallasu a kotouč se následně odrazil do středního pásma.

44:45
    Na druhé straně se do zajímavé situace dostali domácí, kde chtěl Seguin dostat puk na svého spoluhráče před bránou, ale tento pas neprošel přes obranu Minnesoty.

44:15
    Middleton nahrával puk na Erikssona Eka, avšak následný pas švédského útočníka už byl hodně nepřesný.

43:17
    Kulikov posílal puk před bránu Dallasu, avšak zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů, takže si kotouč přebírají domácí hokejisté.

42:02
    Seguin přihrál puk Bennovi, jehož následnou střelu se Fleurymu podařilo vyrazit mimo svou klec.
    40:55 Jason ROBERTSON - 2:2

40:55
    Dallas právě vstřelil branku!
    Heiskanen nádherně ve vlastním pásmu poslal Josta na "párek" a následně poslal dlouhý pas na útočnou modrou Hintzovi, který přihrál pod sebe JASONU ROBERTSONOVI, jehož střela prošla Fleurymu pod jeho betony. Tuto střelu hostující brankář rozhodně mohl mít. Asistence: Roope Hintz, Miro Heiskanen.

40:22
    Wedgewood si připisuje první zákrok ve třetí třetině, když si domácí brankář musel poradit se střelou Kulikova od modré čáry.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 28:23
    Zblokované střely: 14:10
    Hity: 13:8
    Vyhraná vhazování: 26:18

Dallasu se ve druhé třetině podařilo nejprve využít svou první přesilovou hru v utkání, ve které se prosadil Robertson. Nicméně hned v další početní výhodě domácích se do úniku dostal Fiala, který svou druhou brankou v utkání vrátil Minnesotě vedení.

Tento stav se už následně nijak nezměnil, a tak se i po druhé třetině odchází do šaten za jednobrankového vedení hostujících hokejistů.

40:00

39:56
    V samotném závěru druhé třetiny se domácí hokejisté ještě dostali do ofsajdového postavení, takže nás čeká ještě jedno vhazování před střídačkou Dallasu.

39:15
    Brodin obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud chtěl vystřelit, jenže trefil hned prvního domácího hráče.

38:48
    Gurjanov zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal Seguinovi, jehož následnou střelu Fleury vyrazil za svou klec.

37:48
    Stars se nevydařila jejich útočná rozehrávka, když se domácí hokejisté provinili icingem.

37:32
    Robertson posílal puk na Fleuryho, kde se ještě snažil o nějakou teč Gurjanov, ale kotouč skončil na betonech hostujícího brankáře.

37:00
    Pavelski dostal nabito v útočném pásmu, avšak Fleury jeho pokus s přehledem chytá.

36:45
    Zuccarello nechal puk za sebou Brodinovi, jehož následná střela zaletěla přesně do lapačky domácího brankáře.

36:10
    Wedgewood se musel mít ve své bráně na pozoru, když jej z pravého kruhu otestoval Kaprizov.

35:55
    Kulikov je zpět ve hře a až ve třetí přesilové hře Dallasu jsme se nedočkali nějaké branky.

35:44
    Domácí hokejisté zasáhli puk vysokou holí, takže se bude vhazovat před jejich bránou.

35:28
    Minnesotě se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

35:09
    Tak nyní měla Minnesota hodně velké štěstí, protože Fleury zasáhl Radulova vysokou holí a hosté měli jít do tří.

34:58
    Robertson přihrál puk před zcela prázdnou bránu Pavelskému, který nějakým zázrakem netrefil bránu a kotouč skončil za klecí Minnesoty.

34:33
    Klingbergova střela od modré čáry trefila hned prvního bránícího hráče Minnesoty, od kterého se puk odrazil do středního pásma.

33:55
    Nicméně je tu další přesilová hra Dallasu, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Dmitrij Kulikov (MNS).

33:55
    Seguin dostal přihrávku do levého kruhu, kde měl před sebou dostatek prostoru, avšak Fleury si proti jeho střele skvěle vyjel a zasáhl svou lapačkou.

33:24
    Lindellova střela od modré čáry byla vyražena Fleurym za jeho bránu.

32:54
    Minnesota je tedy už opět kompletní a tohle oslabení se hostům podařilo mnohem lépe, když se v něm znova dostali do vedení.

32:34
    Po nepřesné střele Benna se k puku dostali hostující hokejisté a kotouč letí přes celé kluziště.

31:59
    Seguinovu střelu z levého kruhu se podařilo Fleurymu vyrazit mimo svou klec.
    31:36 Kevin FIALA - 1:2

31:36
    Nicméně jsou to hostující hokejisté, kteří se prosazují ve vlastním oslabení, když KEVIN FIALA obdržel přihrávku mezi hráče Dallasu a následně jel sám na Wedgewooda, kterého s přehledem překonal se svou kličkou do forhendu. Asistence: Frederic Gaudreau.

31:16
    Klingberg je opět nucen sebrat puk za bránou Dallasu, odkud rozjede další domácí akci.

30:55
    Minnesota začíná opět oslabení vyhraným vhazováním a vyhozením kotouče přes celé kluziště.

30:49
    Ryan Hartman (MNS) oslabuje svůj tým na dvě minuty, protože hostující útočník dostává menší trest za sekání.

30:17
    Radulov se dostal zpoza hostující klece před Fleuryho, avšak jeho následné bekhendové zakončení letělo těsně mimo tři tyče.

29:35
    Zuccarellova střela z levé strany útočného pásma skončila hned na prvním obránci Dallasu.

29:14
    Eriksson Ek dostal puk na modrou čáru a jeho střela zaletěla přesně do lapačky domácího brankáře.

28:35
    Deslauriers se snažil prodrat před bránu Dallasu, ale Faksa skvěle obral hostujícího útočníka o puk.

27:50
    Hintz zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal za sebou Pavelskému, jehož následná střela byla ještě lehce tečována a překonala Fleuryho, avšak hostujícího brankáře zachránilo břevno!

26:57
    Seguin vletěl s pukem do útočného pásma, kde jeho střelu bez větších potíží Fleury chytá.

26:45
    Wild se dostali do svého útočného pásma, kde se střela od modré čáry odrazil od zadního mantinelu zpět k Wedgewoodovi, který jej raději přikryl svou lapačkou.
    26:02 Jason ROBERTSON - 1:1

26:02
    Stars využívají přesilovou hru! Domácí hokejisté se dlouho nemohli ani dostat do svého útočného pásma, ale nakonec je z toho přeci jen branka, když se kotouč dostal za bránu Minnesoty, odkud jej Hintz nahrál před Fleuryho na zcela volného JASONA ROBERTSONA, který ještě se svou první střelou neuspěl, ale z dorážky už poslal kotouč za zcela bezmocného Fleuryho. Asistence: Roope Hintz, Joe Pavelski.

25:34
    Po nepřesné přihrávce Heiskanena se Wild znova podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

25:11
    Minnesota dokázala obrat o kotouč Jamieho Benna a puk následně opět letí přes všechny čáry.

24:48
    Wild vyhráli následné vhazování a Spurgeon poslal puk co nejdále od svého brankáře.

24:42
    Dallas si zahraje první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Nick Bjugstad (MNS).

24:12
    Klingberg poslal puk na modré Hanleymu, jehož následnou střelu Fleury vyrazil do rohu obranného pásma.

23:41
    Fiala poslal ze středu útočného pásma puk na domácí bránu, kde se ještě k dvěma dorážkám dostal Bjugstad, avšak Wedgewood dokázal vše zneškodnit.

22:52
    Boldyho přihrávku na Fialu se podařilo zblokovat Hintzovi a kotouč se následně odrazil až do obranného pásma Wild.

22:39
    Goligoski dostal nabito na útočnou modrou a jeho pohotová střela skončila přesně v lapačce domácího brankáře.

21:52
    Raffl se po pravém křídle prodral až před hostujícího brankáře, jenže z bezprostřední blízkosti se mu nepodařilo překonat Fleuryho.

21:28
    Zuccarellova střela z pravé strany útočného pásma jen těsně proletěla kolem brány Dallasu.

20:50
    Jost z pravého kruhu otestoval Wedgewood svou bekhendovou střelou, kterou domácí brankář vyrazil svou vyrážečkou.

20:28
    Seguin nahodil puk do útočného pásma, ale zde se k němu dostávají hostující hokejisté.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 13:10
    Zblokované střely: 6:5
    Hity: 7:4
    Vyhraná vhazování: 17:9

První třetina utkání mezi Dallasem a Minnesotou je u svého konce. Vcelku rychle se v ní dostali do vedení hostující Wild, když už ve 3. minutě otevřel skóre tohoto zápasu Fiala.

Dallas se následně snažil o vyrovnání, jenže útok domácích zatím naráží na zcela bezchybného Fleuryho.

20:00

19:28
    Gurjanov připravil další střeleckou pozici pro Seguina, jenže ten následně trefil hned prvního hráče Minnesoty.

19:08
    Fleury si připisuje další úspěšný zákrok, když Seguinovu střelu dokázal nejprve zastavit svým ramenem a následně puk přikryl svou lapačkou.

18:42
    Ani další Zuccarellova střela neprošla až k domácímu brankáři, když Heiskanen pokus hostujícího útočníka přizvedl do ochranní sítě.

17:52
    Zuccarellova střela od levého mantinelu byla sražena domácí obranou až do ochranné sítě za bránou Dallasu, a tak se bude vhazovat před Wedgewoodem.

17:52
    Hra je znova přerušena kvůli ofsajdu, kterým se znova provinili hostující hokejisté.

17:21
    Studenič dostal ve středním pásmu přihrávku do jízdy a měl před sebou dostatek prostoru, a tak se dostal až do levého kruhu v útočné třetině, odkud vystřelil a Fleury jeho střelu vyrazil mimo svou klec.

16:55
    Útočná akce Minnesoty končí ofsajdem, když se ještě jeden z hostujících hráčů zapomněl v útočné třetině.

16:42
    Fiala obdržel přihrávku do pravého kruhu, odkud následně i vystřelil a Wedgewood si po delší době připisuje úspěšný zákrok.

16:20
    Seguin chtěl dostat puk před bránu Minnesoty, avšak tento pas si pohlídal Spurgeon.

15:56
    Hokejistům Dallasu se nepodařilo přejít do útočného pásma dle pravidel, když se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.

15:14
    Hintz nahrál puk na modrou čáru Hanleymu, jehož následná střela byla ztečována jen těsně mimo bránu Minnesoty.

14:16
    Kaprizov udělal před útočnou modrou ještě o jednu kličku navíc, což už nečekal Hartman, který do útoku přejel dřív, a tak se Minnesota dostala do ofsajdu.

13:02
    Seguinova střela byla přizvednuta hostujícím obráncem do ochranné sítě, takže se bude vhazovat před Fleurym.

12:56
    Fiala poslal puk do pravého kruhu Boldymu, který mu jej chtěl ještě vrátit, jenže tento následný pas byl hodně nepřesný.

12:07
    Po delší době se připomněli i hostující hokejisté, a to konkrétně Eriksson Ek, jehož střela ze středu útočného pásma skončila ne betonech Wedgewooda.

11:35
    Robertson nahrál puk na hranici pravého kruhu Suterovi, jehož pohotovou střelu Fleury skvěle chytil svou lapačkou a následně i přerušil hru.

10:38
    Studenič vyslal z pravého kruhu hodně nepříjemnou střelu směrem na hostující bránu, kterou však Fleury opět viděl a nakonec kotouč vyrazil mimo svou klec.

09:53
    Minnesota následně jen vyhodila puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

09:41
    Gurjanov poslal puk před bránu, kde se jej ještě snažil tečovat Seguin, jenže Fleury vše viděl a kotouč dokázal vyrazit.

09:08
    Hartman vjel s pukem do útočné třetiny, kde následně i vystřelil, avšak jeho pokus letěl mimo tři tyče domácí brány.

08:21
    Hintz s pukem objel hostující klec a následně se snažil nahrát mezi kruhy, jenže zde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

07:52
    Dallasu se nepodařilo udržet puk ve svém útočném pásmu, když kotouč skončil mimo hrací plochu.

07:14
    Radulov dostal přihrávku na pravé křídlo, kde s ním vjel do útočného pásma, jenže hned po přejetí modré čáry jej hostující obrana o kotouč připravila.

06:16
    První formace Minnesoty uzavřela domácí celek v jeho obranném pásmu, avšak celý útok Wild je ukončen nepřesnou střelou do modré čáry a následně se domácím podařilo dostat puk do středního pásma.

05:21
    Na druhé straně zkusil své štěstí Raffl, avšak domácí útočník trefil hned prvního hráče Minnesoty, od kterého se puk odrazil do středního pásma.

04:52
    Boldy vjel s pukem po levém křídle do útočného pásma, kde se svou střelou vyzkoušel Wedgewooda, jenž kotouč chytil svou lapačkou.

04:44
    Hokejisté Minnesoty se dostávají ze svého obranného pásma vyhozením kotouče na střídačku Dallasu.

04:17
    Hakanpää chtěl nahodit puk do útočného pásma, jenže ten se od mantinelu odrazil mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat před střídačkou Minnesoty.

03:48
    Minnesota ze středního pásma jen nahodila kotouč směrem na Wedgewooda, který si jej raději nechal pro sebe a hra je přerušena.

03:24
    Domácí hokejisté se dostali do první velké šance, když jeli ve dvou na jednoho, kde nakonec Hintz nahrával Robertsonovi, ale tomu se z velké blízkosti už nepodařilo najít díru ve výstroji Fleuryho.

03:05
    Po vyhraném vhazování se puk dostal na modrou čáru k Heiskanenovi, jehož následné nahození skončilo přesně v lapače Fleuryho.

02:59
    Wild nevyšla jejich útočná rozehrávka, když hosté poslali puk až na zakázané uvolnění a hra se přesune před bránu Fleuryho.

02:40
    Hostující hokejisté si nyní nahráli kotouč rukou, takže rozhodčí přerušují hru a vhazuje se ve středovém kruhu.
    02:14 Kevin FIALA - 0:1

02:14
    WIld se už ve třetí minutě dostávají do vedení, když Gaudreau zavezl puk do rohu útočného pásma, odkud jej poslal před Wedgewooda na zcela volného KEVINA FIALU, který jej dokázal usměrnit za domácího brankáře. Asistence: Frederic Gaudreau, Matt Boldy.

01:40
    Stars následně nic nevymýšleli a vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

01:28
    I domácí brankář si připisuje první zákrok v utkání, když na něj od modré čáry vypálil Goligoski a Wedgewood jeho pokus vyrazil nad svou klec.

00:56
    Heiskanenova střela od modré čáry byly před bránou Wild ještě lehce tečována, ale kotouč se nakonec odrazil od Fleuryho za bránu Minnesoty.

00:18
    Jako první se do útočného pásma dostali domácí hokejisté, ale Minnesota je vcelku rychle vytlačila do střední části kluziště.

00:01

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – R. Suter, M. Heiskanen, J. Klingberg, Lindell, Hanley, Hakanpää – J. Robertson, Pavelski, Jamie Benn – Hintz, Seguin, Gurjanov – M. Raffl, Faksa, Glendening – A. Radulov, Peterson, Studenič.

Minnesota Wild: M.-A. Fleury (C. Talbot) – J. Brodin, D. Kulikov, Spurgeon, J. Middleton, Goligoski, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Jost – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – Duhaime, Bjugstad, Deslauriers..

(42-27-4), 88 bodů, 7. místo v Západní konferenci

To v Texasu mají zcela jiné problémy. Bývalý tým z Minnesoty totiž zřejmě čeká boj o play off až do samotného závěru základní části. V současné době jsou však hokejisté z Dallasu ve výhodnější pozici než jeho soupeři a svěřenci Ricka Bownesse si tohle mohou pokazit pouze a jen sami, když na poslední nepostupující Vegas mají náskok třech bodů a jedno utkání k dobru.

Dallas by se naopak ještě mohl dostat i na druhou pozici Wild Card, kde je aktuálně jeho divizní soupeř z Nashvillu a díky tomu by se poté mohli vyhnout Coloradu a raději hrát s Calgary.

Poslední zápasy

Dallas Stars – Tampa Bay Lightning 1:0
    Chicago Blackhawks – Dallas Stars 4:6
    Dallas Stars – New Jersey Devils 1:3

(45-21-6), 96 bodů, 3. místo v Západní konferenci

Divočáci mohou být s průběhem základní části nadmíru spokojeni, když deset zápasů před jejím koncem drží druhou příčku v Centrální divizi a postup do vyřazovacích bojů mají víceméně jistý. Jedinou věcí, kterou může Minnesota stále ovlivnit, je zda skončí v divizi druhá či třetí, protože zcela stejný počet bodů má i nyní třetí St. Louis.

Tato dvojice si to tedy s nejvyšší pravděpodobností rozdá v prvním kole play off a je pouze na nich, který z těchto týmů bude mít výhodu domácího kluziště v případném sedmém utkání.

Minnesota Wild – Edmonton Oilers 5:1
    Minnesota Wild – Los Angeles Kings 6:2
    St. Louis Blues – Minnesota Wild 4:3

Vítám vás u nabitého čtvrtečního programu NHL, ve kterém nás čeká spousta zápasů a my se zde konkrétně zaměříme na souboj z Centrální divize, protože Dallas Stars na svém ledě přivítají Minnesotu Wild.

Zápas z American Airlanes Center startuje něco málo po druhé hodině ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 27. J. Robertson (Hintz, Pavelski), 41. J. Robertson (Hintz, M. Heiskanen) – 3. K. Fiala (F. Gaudreau, Boldy), 32. K. Fiala (F. Gaudreau), 62. F. Gaudreau (M.-A. Fleury)

Trenér: Rick Bowness

Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: St. Laurent, Rooney – Fournier, Daisy

Diváci: 18 110