Benešov – Rakovník 3:1 (kon.) | Králův Dvůr – Plzeň B 1:1 (kon.) | Domažlice – Vltavín 1:0 (kon.)
Karlovy Vary – Písek 2:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
1:0 (0:0)
Loko Vltavín
Pátek 15.04.2022, 17:00 • Stadion Střelnice, Domažlice • Česká fotbalová liga (A) • 21. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:23:51)

Dnešní utkání je u konce. Domácí Domažlice dokázaly porazit lídra soutěže Loko Vtavín 1:0 gólem Václava Uzlíka z 74. minuty ze značky pokutového kopu. Domácí se díky výhře posunují na pátou příčku tabulky, Vltavín i tak zůstává na první příčce tabulky. Jiskru čeká další utkání 20.4. doma s Rakovníkem. Loko hraje 23.4. doma s příbramskou rezervou.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Došlý (TJ Jiskra Domažlice).

88
    Žlutou kartu dostává Čejda (Loko Vltavín).

85
    Žlutou kartu dostává Dvořák (TJ Jiskra Domažlice).
    Žlutou kartu dostává Štorc (Loko Vltavín).

82
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šnajdr, přichází Klimenda.

80
    Žlutou kartu dostává Pavlík (TJ Jiskra Domažlice).

80
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Uzlík, přichází Černý D..

78
    Žlutou kartu dostává Uzlík (TJ Jiskra Domažlice).

76
    Žlutou kartu dostává Duong (Loko Vltavín).

74
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Domácí diváci se dočkali až patnáct minut před koncem. Jiskru poslal do vedení z pokutového kopu VÁCLAV UZLÍK.

70
    Sedmdesát minut hry je pryč a branku nám tento zápas jednadvacátého kola ČFL stále nenabídl.

69
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Rychnovský, přichází Holík.

60
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Černý V..
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Kuhajda, přichází Došlý.
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Vrba.
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Maione.

50
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Duong.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

První poločas utkání je za námi. Branka na domažlickém stadionu k vidění nebyla. Po návratu hráčů ze šaten se tak bude pokračovat za stavu 0:0.