HC SLOVAN Bratislava
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0) Stav série: 4:3
HC Košice
sk Úterý 19.04.2022, 18:30Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Predĺženie sa skončilo veľmi rýchlo, už po 61 sekundách, víťazný gól strelil Zigo. Slovan tak postupuje do finále, kde už v piatok nastúpi proti Nitre. Slovan v sérii víťazí 4:3. (21:22:54)

61:01
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan išiel od úvodu predĺženia po góle a napokon sa mu ho aj podarilo streliť. Košičania nevyhodili puk z vlastnej tretiny, dostal sa k nemuTOMÁŠ ZIGO a zblízka prestrelil výborne chytajúceho Riečického.
    Asistencia: Matthew MacKenzie

60:32
    Jääskeläinen bol v dobrej pozícii na osi klziska, ale Riečický mu zmenšil strelecký uhol a strelu vyrazil.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Strely na bránu po tretej tretine: 41 – 22.

Košice zaznamenali v tretej tretine dva góly, ktoré strelili Deyl a Parshin a vyrovnali na 2:2. Tri tretiny o postupujúcom do finále nerozhodli, po prestávke nasleduje predĺženie. Hrať sa bude dovtedy, kým jeden z tímov nestrelí gól.
    Predĺženie sa začne o 21:19.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Slovan mal tlak, no gól sa mu streliť nepodarilo. Košice vyviezli puk.

57:53
    Nasleduje buly v strednom pásme.

57:31
    Aj Bretonov príklep Riečický vyráža.

56:35
    Košice po dlhšej dobe v útočnom pásme, Ihnačákovu strelu z uhla Peters podvihol ramenom nad bránu.

55:20
    Rogoň je už na ľade, tlak Slovana v útočnom pásme pokračuje.

54:56
    Haščák si vybral Valacha, ten prihral napravo Yoganovi, jeho strelu Riečický udržal.