HC SLOVAN Bratislava
3:2 (1:0, 0:2, 2:0) Stav série: 3:2
HC Košice
sk Pátek 15.04.2022, 18:30Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Slovan v tretej tretine otočil zápas zásluhou Yogana, ktorý strelil jeden gól z hry, druhý z trestného strieľania. Slovan dnes víťazí 3:2 a do Košíc cestuje s mečbalom. (21:11:51)

59:52
    Strela Ihnačáka z prvej príklepom, Peters vyráža do rohu.

59:22
    Zblízka zakončil Rogoň, Peters sa natlačil na pravú žŕdku a puk vytesnil.

Oddychový čas hostí.

59:02
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Breton – 2 min., hákovanie).

58:37
    Riečický odkorčuľoval na striedačku, bránka Košíc je prázdna.

57:56
    Slovan dobre bráni stredné pásmo a zachytáva útoky Košíc. Dopredu sa tak dostal Takáč, Košičania ho zastavili ešte pred zakončením.

56:46
    Na druhej strane si Peters poradil so strelou Slováka.

56:26
    Yogan išiel do kľučky, puk mu však skĺzol z čepele.

56:09
    Slovan sa oslobodzuje za cenu zakázaného uvoľnenia.

55:30
    McPherson mal dostatok priestoru, jeho strelu ale zblokoval Sersen.

55:05
    Peters si po nastrelení od modrej čiary pripísal úspešný zákrok. Nasleduje reklamná prestávka.

54:52
    Slovan Bratislava dal gól!
    ANDREW YOGAN nedal Riečickému šancu, puk poslal po ľade popod ľavý betón. Slovan vyhráva 3:2.

54:52
    Maier vysunul Yogana do úniku, fauloval ho Šedivý, je nariadné trestné strieľanie.

54:30
    Hrá sa opatene na oboch stranách. Veľké šance nevidíme.

52:58
    MacKenzieho strelu Riečický vyrážal, po ďalšej strele Ziga už schoval puk v lapačke.