Philadelphia – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Florida – Tampa 4:8 (kon.) | Washington – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.)
Winnipeg – Colorado 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 3:5 (kon.) | Nashville – Minnesota 4:5 (po pr.)
Anaheim – St. Louis 3:6 (kon.) | Vegas – San Jose 4:5 (0:1 po s.n.)

2. Kevin Fiala (MIN) – 1+1
    3. Joel Eriksson Ek (MIN) – 2+1 (05:09:02)

64:59 Dmitrij KULIKOV - 4:5

64:59
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Neskutečný závěr prodloužení! Eriksson Ek vybojoval kotouč u modré čáry a následně ho dokázal přesunout do úniku DMITRIJI KULIKOVOVI, který neměl moc času, ale 1,3 sekundy před koncem dokázal zavěsit kotouč pod víko a rozhodnout o zisku extra bodu pro svůj tým. Asistence: Joel Eriksson Ek a Kirill Kaprizov.

64:24
    Parádní zákrok Ritticha proti Boldymu. Ten si stáhl kotouč kolem soupeře a mířil na bližší tyčku, ale český gólman sevřel betony a kotouč odmítl.

63:53
    Fiala hitoval soupeře za svou brankou a přebral kotouč. Do konce prodloužení zbývá minutka.

63:20
    Minnesota zaútočila, ale nakonec místo střely znovu stáhla kotouč do bezpečné části středního pásma.

62:41
    Forsberg hledal před brankou Johansena, ten ale jen promáchl a kotouč vůbec netrefil.

62:26
    Kulikov nastřelil Josiho, od kterého se kotouč dostal mimo hřiště.

62:07
    Fiala se dostal do palebné pozice, ale soupeř ho zablokoval a nakonec mu i vypíchl kotouč.

61:35
    Duchene vybojoval kotouč na modré čáře, obelstil soupeře a nakonec velice nebezpečně zakončil, ovšem Fleury ho dokázal vychytat.

60:31
    Nashville už najel do pásma, ale nakonec z něj zase vyjel a stáhl se ke své brance.

60:15
    Josi zatím drží kotouč a krouží s ním kolem své branky.

60:01

Třetí třetina přinesla naopak nejméně branek, respektive pouze jedinou. Nashville tak opět srovnal, o což se postaral Fabbro a zajistil jeden bod pro oba týmy. Ten další si musí jeden z nich vybojovat v overtimu.

60:00

59:32
    Následná akce Predators neměla zdárný konec. Došlo pouze k zašlápnutí kotouče ve skrumáži v rohu kluziště.

58:58
    Fiala pouze vyhodil kotouč, který zachytil ve středním pásmu jeden z domácích. Nashville tak vyjíždí opět do útoku.

58:06
    Nashville zastavil v dalším útoku dost zbytečná ofsajd.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 20. F. Forsberg (Fabbro, Mikael Granlund), 31. Duchene (Mikael Granlund, F. Forsberg), 34. Johansen (F. Forsberg, Mikael Granlund), 55. Fabbro (Duchene, Josi) – 12. Bjugstad, 27. J. Eriksson Ek (Dewar, Cramarossa), 39. J. Eriksson Ek (K. Fiala, Kaprizov), 40. K. Fiala (Boldy), 65. D. Kulikov (J. Eriksson Ek, Kaprizov)

Nashville Predators: Rittich (Saros) – Fabbro, Josi, A. Carrier, Ekholm, Benning, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund, F. Forsberg – Kunin, Johansen, Cousins – Trenin, Sissons, Jeannot – Tomasino, McCarron, Luff – Tolvanen.
    Trenér: J. Hynes

Minnesota Wild: M.-A. Fleury (C. Talbot) – Spurgeon, J. Middleton, Goligoski, J. Brodin, D. Kulikov, Merrill – Bjugstad, Hartman, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – Dewar, J. Eriksson Ek, Cramarossa – Duhaime, Jost, Deslauriers.
    Trenér: D. Evanson

Rozhodčí: T.J. Luxmore, K. Nicholson – M. Cormier, B. Mills