Vyškov – Vlašim 1:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Příbram – Chrudim 0:0 (kon.)
Žižkov – Opava 2:2 (kon.) | Sparta B – Jihlava 1:1 (kon.) | Prostějov – Táborsko 1:2 (kon.)
Brno – Třinec 4:2 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:1 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Středa 27.04.2022, 17:00 • Stadion Evžena Rošického • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:54:18)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:4.

Je konec. Sparta Praha B remizovala s Vysočinou Jihlava 1:1. Už ve 2. minutě dal o sobě vědět Matyáš Kozák, ovšem jeho hlavička letěla nad bránu. V 8. minutě se už domácí celek dočkal branky, když se trefil Lukáš Juliš. Následně byla hra celkem vyrovnaná a ve 36. minutě Tůma vyrazil hlavičku Vlčka, který se ale nacházel v ofsajdu.
    V 57. minutě zkoušel vypálit Selnar, ale jeho pokus letěl nad bránu domácích. V 62. minutě se domácí provinili ruky uvnitř vápna a následnou penaltu proměnil právě Jakub Selnar. V 78. minutě mohla Vysočina otočit zápas ve svůj prospěch, ale hlavička Krčíka trefila břevno!
    Sparta B remizovala s Jihlavou 1:1.

90+4

90+4
    Lukáš Musil se dostal sice ke hlavičce, ale ta nepřinesla nic nebezpečného.

90+4
    Sparta ovšem znovu předvedla velmi špatnou standardní situaci a Jihlava tak je u míče.

90+3
    Nepřesná přihrávka Tomáše Jonáše a balón tak končí jen v moci gólmana Adama Jágrika.

90+3
    Matěj Ryneš si neporadil na levé straně a míč tak skončil u Lukáše Musila, ovšem jeho centr letěl pouze do zámezí.

90+2
    Petr Pudhorocký se ujal exekuce volného kopu, ovšem jeho pokus nenašel spoluhráče.

90+1
    Daniel Turyna hledal z pravé strany před bránou svého spoluhráče, ale obrana Jihlavy odvrátila míč do zámezí a následuje rohový kop Sparty.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Radek Křivánek, přichází Fares Shudeiwa.
    ze hřiště odchází Miroslav Tureček, přichází Lukáš Musil.

89
    Dávid Krčík skluzem poslal k zemi Turynu a uviděl kartu žluté barvy.

88
    Daniel Turyna zboural Lukáše Filu, což sudí viděl a také odpískal.

87
    Sparta nerozehrála standardní situaci podle svých představ, ale nakonec udržela míč a následuje autové vhazování.

86
    David Holoubek byl zfaulován Lukášem Filou ve středu hrací plochy a Sparta tak bude u míče na polovině Jihlavy.

84
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
    ze hřiště odchází Vadim Červak, přichází Patrik Vydra.

84
    Mame Tall se dostal ke hlavičce po centru z volného kopu, ale přestřelil domácí bránu.