Vyškov – Vlašim 1:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Příbram – Chrudim 0:0 (kon.)
Žižkov – Opava 2:2 (kon.) | Sparta B – Jihlava 1:1 (kon.) | Prostějov – Táborsko 1:2 (kon.)
Brno – Třinec 4:2 (kon.)
1. SK Prostějov
1:2 (1:1)
FC SILON Táborsko
Středa 27.04.2022, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

Hostující celek se prosadil jako první, následně se domácím podařilo vyrovnat. Nerozhodný stav odmítl v samotném závěrh Mrsic, který rozhodl o výhře Táborska. (19:49:16)

90+4

90+4
    Prostějov rozehrává od své branky, dostal se na útočnou polovinu, ale nic vymyslet nedokázal, navíc se dopustil faulu.

90+4
    Domácí se dostali pravděpodobně k poslední střele zápasu, jejich rána byla zblokovaná. Míč má obrna Táborska.

90+3
    Po krátkém přerušení hra pokračuje dál a u míče je hostující celek.

90+3
    Hostující fotbalisté se dokázali znovu propracovat na útočnou polovinu, ale hra je přerušená pro zranění jednoho z hráčů.

90+2
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko:
    ze hřiště odchází Daniel Kosek, přichází Jan Mach.

90+1
    Tři minuty se nastavují.

90+1
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ANIS MRSIC.

89
    ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Jiří Šplíchal.
    ze hřiště odchází Muhamed Tijani, přichází Anis Mrsic.

89
    Poslední dvě minuty zbývají z tohoto zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Domácí vybojovali vhazování na útočné polovině, následně se dostali do zakončení, se kterým si brankář Zadražil dokázal poradit. Ten následně rozehrál.

86
    Od své branky rozehrávali domácí, rychle se dostali před branku soupeře, ale obrana Táborska si poradila. Hosté bleskově otočili hru.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, hra se přelévá ze strany na stranu, ale gólmani zatím zasahovat nemuseli v poslední době.

83
    Domácí se pokouší hrát nátlakový fotbal, který zatím nevede k výraznější příležitosti.

83
    Domácí se pokoušeli dostat do nebezpečné pozice, ale obrana Táborska si dokázala na poslední chvíli poradit.

81
    Prostějov přišel o míč a rychle dokázali hosté otočit směr hry. Obrana si dokázala poradit s rychlou akcí.

80
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Více ze hry mají nyní domácí fotbalisté.