Ottawa – New Jersey 5:4 (po pr.) | Tampa – Columbus 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 1:5 (kon.)
Boston – Florida 4:2 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:4 (kon.) | Toronto – Detroit 3:0 (kon.)
Washington – NY Islanders 1:4 (kon.) | Nashville – Calgary 4:5 (po pr.) | Minnesota – Arizona 3:5 (kon.)
Dallas – Vegas 3:2 (1:0 po s.n.) | Colorado – St. Louis 5:3 (kon.) | Vancouver – Seattle 5:2 (kon.)

Vancouver právě vstřelil branku!
    QUINN HUGHES si najel na vzdálenější levé tyči po přečíslení dva na jednoho a nádhernou žabku Conora Garlanda z pravého kruhu a usměrnil puk do prázdné sítě – 5:2! Asistence: Conor Garland.
    53:10 Luke SCHENN - 4:2

53:10
    Matthew Highmore na vrcholu mezikruží a Joey Daccord nedokázal jeho ránu zachytit. Puk se vzápětí snesl přes jeho hlavu do brankoviště a LUKE SCHENN ho pohodlně dorazil do prázdné! Asistence: Matthew Highmore a Quinn Hughes.

50:31
    Yanni Gourde vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Komerční přestávka.

50:02
    Dnešní utkání sleduje 18261 diváků.

35:28
    Jordan Eberle byl zřejmě hráčem, který z vrcholu levého kruhu mířil ke vzdálenější pravé tyči, Spencer Martin ale předvedl rozštěp a vsedě senzačně zasáhl lapačkou, kterou puk vyškrábl!

35:12
    Luke Schenn dostal dvě minuty za podrážení a po komerční přestávce budou hrát další přesilovou hru hosté, kteří mají velkou šanci vyrovnat skóre zápasu.

31:58
    J. T. Miller byl vyloučen za hákování a další trest je na světě. Hra pokračuje ve hře 4 na 4. Domácí vedou 3:2.

31:48
    Vancouver si zahraje po krátké komerční přestávce přesilovou hru. Vyloučen byl z hostů Karson Kuhlman.

30:42
    Conor Garland se řítil z pravého křídla sám na bránu, mezi betony ale brankáře Krakenu Joeyho Daccorda překonat nedokázal! Velká šance!
    29:12 Morgan GEEKIE - 3:2

29:12
    Seattle právě vstřelil branku!
    MORGAN GEEKIE si najel u levé tyče na zpětnou přihrávku z rohu útočného pásma a krásnou střelou zápěstím poté zamířil nad vyrážečkou Spencera Martina do vzdálenějšího rohu brány – 3:2! Asistence: Riley Sheahan a Adam Larsson.

24:59
    J. T. Miller byl vyloučen za nesportovní chování a Vancouver znovu předvedl velkou nedisciplinovanost.
    24:59 Jordan EBERLE - 3:1

24:59
    Útočník JORDAN EBERLE skóroval u levé tyče po nádherné kombinační akci a přihrávce z pravého kruhu do prázdné brány a Seattle se dočkal – 3:1! Asistence: Matthew Beniers a Jared McCann.

24:28
    Před bránou Vancouveru vznikl obrovský závar, jenže Yanni Gourde se nedokázal z blízkosti prosadit! Spencer Martin podržel domácí tým.

23:04
    Brad Richardson dostal dvě minuty za podrážení, což znamená, že Vancouver hraje znovu ve třech hráčích!

22:58
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., krosček).

21:24
    Oliver Ekman-Larsson a Luke Schenn se vrátili zpět na led a Vancouver přečkal v úvodu prostřední části duelu dvojnásobné oslabení!

19:22
    Oliver Ekman-Larsson dostal dvě minuty za podrážení a Vancouver bude hrát ve třech. Neskutečné chyby.

19:10
    Luke Schenn dostal v závěru první třetiny menší trest, když byl vyloučen za nedovolené bránění. Přesilovka.
    15:05 Oliver EKMAN-LARSSON - 3:0

15:05
    OLIVER EKMAN-LARSSON nádherně vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho bomba s příklepem zapadla do levého horního rohu brány! Canucks už vedou nad hosty o tři góly – 3:0! Asistence: Conor Garland a Nic Petan.

13:09
    Carson Soucy dostal dvě minuty za krosček a Vancouver si zahraje první přesilovou hru v zápase. Skóre je 2:0.

12:37
    Útočník Brock Boeser se nedokázal prosadit v samostatném úniku, když mu kotouč na poslední chvíli vleže vypíchl u pravé tyče Joey Daccord a vzápětí ukryl v lapačce střelu Lukea Schenna, který na pravém křídle pálil od modré čáry!

11:35
    Morgan Geekie se ocitl před bránou ve slibné šanci, bekhendem ale puk mezi betony Spencera Martina zasánout nedokázal! Komerční brejk.

08:50
    Kyle Burroughs byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Seattle tak může snížit během první přesilové hry.
    03:34 J. T. MILLER - 2:0

03:34
    J. T. MILLER si najel na vrcholu mezikruží na pěknou zadovku z levého křídla a nádhernou bombou bez přípravy vymetl pravý horní roh brány! Asistence: Conor Garland a Quinn Hughes.
    02:46 Sheldon DRIES - 1:0

02:46
    SHELDON DRIES vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a střelou z kruhu vymetl přední pravý horní roh brány! Canucks vedou! Asistence: Oliver Ekman-Larsson.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Dries (Ekman-Larsson), 4. J. T. Miller (Garland, Q. Hughes), 16. Ekman-Larsson (Garland, N. Petan), 54. L. Schenn (Highmore, Q. Hughes), 56. Q. Hughes (Garland) – 25. Eberle (Beniers, McCann), 30. Geekie (Sheahan, A. Larsson)

Vancouver Canucks: S. Martin (Silovs) – T. Myers (A), Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Q. Hughes, Burroughs, B. Hunt – Boeser, Elias Pettersson, Podkolzin – Chiasson, J. T. Miller (A), Garland – N. Petan, Lammikko, Dries – Highmore, B. Richardson, Dickinson.
    Trenér: Bruce Boudreau

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – A. Larsson (A), Soucy, Cholowski, Borgen, Oleksiak, D. Pouliot – Eberle (A), Beniers, Donato – Sprong, Sheahan, Donskoi – Kuhlman, Gourde (A), McCann – Geekie, Wennberg, V. Rask.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Steve Kozari, Jake Brenk. Čároví: Travis Gawryletz, Bryan Pancich

Diváci: 18261