Ústí n/L – Kert Park Praha 3:5 (kon.) | Hostivař – Kladno 2:3 (po pr.) | Karviná – Most 0:4 (kon.)
Letohrad – Pardubice 0:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
3:5 (2:3, 1:1, 0:1) Stav série: 0:3
HC Kert Park Praha
Sobota 30.04.2022, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Dobré dopoledne, vítejte u sledování on-line přenosu z nejvyšší hokejbalové ligy v Česku. Dnes se proti sobě ve třetím utkání čtvrtfinále postaví týmy HC Kert Park Praha – Elba DDM Ústí nad Labem. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Základní část obou týmů:

HC Kert Park Praha: Pražané si ze všech týmů extraligy vedli nejlépe a ovládli základní část s bilancí 17 výher k tomu přidali 2 výhry v prodloužení a pouze 3krát prohráli, získali skvělých 55 bodů a skóre 113:60. Ve čtvrtfinále Kert Park Praha narazí na osmý celek základní části a to na Ústí nad Labem. V tomto čtvrtfinále máme sice jasného favorita a to domácí Kert Park Praha, ale hosté určitě budou bojovat o semifinále ze všech sil.

Elba DDM Ústí nad Labem: Elba jak už bylo zmíněno se umístila po základní části na osmé příčce. Hosté měli bilanci po základní části: (8 výher, 1 výhra v prodloužení, 2 prohry v prodloužení a 11 proher) nasbírali celkem 28 bodů a skóre měli 54:68. Ústí je ve výhodné pozici, protože se vždy hraje lépe týmu, který je outsiderem. Rozhodně se máme na co těšit!

Vzájemné zápasy týmů v základní části:

HC Kert Park Praha – Elba DDM Ústí nad Labem – 8:3

Elba DDM Ústí nad Labem – HC Kert Park Praha – 3:6

HC Kert Park Praha – Elba DDM Ústí nad Labem – 6:0 (1.zápas čtvrtfinále)

HC Kert Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem – 5:2 (2. zápas čtvrtfinále)

Nejproduktivnější hráči obou týmů v play-off:

HC Kert Park Praha – Dalimil Zvonek (22+22) = 44 kanadských bodů

Elba DDM Ústí nad Labem – Vojtěch Červinka (3+24) = 27 kanadských bodů.

Čtvrtfinálové dvojice Extraligy hokejbalu:

HC Kert Park Praha – Elba DDM Ústí nad Labem – stav 2:0

HBC Kladno – HBC Hostivař – stav 2:0

HBC Pardubice – SK Hokejbal Letohrad – stav 0:2

HBC Most- HbK Karviná – stav 2:0

Ústí n/L: Landt (Banda) – Baránek, Filip, Grus, Poláček, Polata, Sedláček J. (A), Sedláček M. – Belica, Čermák, Červinka (C), Chlán, Haas, Michajličenko, Škurla, Soukup (A), Stupka, Tomáš, Tůma.

00:01

0:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

0:34
    O první útok zápasu se postarali domácí, ale hostující obrana je prakticky k ničemu nepustila.

1:28
    Mikl si musel dávat pozor u tyče, protože domácí se mu snažili procpat míček zpoza brány za záda.

1:45
    Na druhé straně si připsal zákrok i domácí Landt.

2:39
    Hosté se tlačili před branku Landta, ale ten si svůj prostor pokryl a bude se vhazovat po jeho pravici.

3:21
    Střela z dálky od Sedláčka byla zablokována hostujícím celkem.

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústí využívá přesilovku a dostává se do vedení! Od modré čáry vypálil tvrdou střelu David Haas, kterou následně do branky doklepl JAN TŮMA. Stav utkání 1:0! Asistence: Haas David , Grus Jiří.

5:22
    A pozor uvidíme trestné střílení!

5:39
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Hosté velice rychle srovnávají stav utkání! MARTIN KRUČEK vymíchal domácího maskovaného muže a srovnává tak stav utkání na 1:1! Bez asistence.

6:04
    Kert Park ožil a tlačí se do šancí.

6:44
    Landt musel zasahovat a povedlo se mu to.

7:20
    Tak to byla nádherná akce ze strany hostů! Tomáš Wróbel předal před prázdnou branku DALIMILOVI ZVONKOVI, který se do odkryté klece nemýlil a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Wróbel Tomáš , Vaněk Radomír.

9:00
    Domácí využívají i druhou přesilovou hru! Ondřej Poláček našel přesně u pravého mantinelu PETRA CHLÁNA, který propálil výstroj Mikla! Stav je tedy 2:2! Asistence: Poláček Ondřej.

9:31
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem:
    Sedláček – 2 min., vysoká hůl.

10:36
    Kert Parku se zatím v přesilovce nic nedaří.

11:30
    Skvělý zákrok domácího brankáře a domácí se mohou osvobodit.

11:31
    Domácí hrají v plném počtu.

12:25
    Soukup – 2 min., pozdní dohrání.

12:44
    Dejneka vystřelil, ale Landt měl před sebou dálnici a s jeho pokusem tím pádem neměl žádné problémy.

13:39
    Domácí zatím v oslabení skvěle brání a blokují všechny střely.

14:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

14:25

14:40
    Kert Park se ještě před přestávkou dostává do vedení! K odraženému míčku od zadního mantinelu se dostal TOMÁŠ WRÓBEL, který posílá svůj tým do vedení 2:3! Asistence: Kruček Martin , Kruček Jiří.

15:00

Máme za sebou první třetinu, která přinesla 5 branek! Nejprve se dostali do vedení domácí, kteří využili přesilovku. Poté z trestného střílení vyrovnal Martin Kruček. Ve zbytku třetiny padly ještě tři branky, 1 na straně domácích a dvě na straně domácích. Stav je tedy po první třetině 2:3!

16:32
    Kert Park ze začátku třetiny o trochu aktivnější.

17:13
    Zakázané uvolnění domácích.

17:49
    Mikl si nerozuměl s vlastním obráncem a málem si dal vlastní gól.

18:12
    Sledujeme ne příliš záživný začátek druhé třetiny a je tu další zakázané uvolnění tentokrát na straně hostů.

18:48
    Hosté šli 2 na 2, ale domácí obránci si s touto akcí poradili.

19:29
    Na hrací ploše zůstává ležet hostující hráč po zásahu hokejkou do břicha. Vzápětí pomalu odchází na střídačku a bude se vylučovat na domácí straně.

19:29
    Grus – 2 min., hákování.

20:31
    Hostům se nedaří vůbec nic a nedaří se jim projít přes domácí obranu blíže k Landtovi.

21:29

21:33
    Postavení útočícího hráče v brankovišti na hostující straně.

22:27

23:28
    Stále čekáme na gól v této třetině, ale z projevů hráčů to nevypadá, že by měl do konce třetiny nějaký gól padnout.

24:39
    Tak to jsem zakřikl! Domácí se dostali do pěkné střelecké pozice odkud pálil JIŘÍ TOMÁŠ a srovnává tak stav utkání na 3:3! Asistence: Červinka Vojtěch , Grus Jiří.

25:20
    Domácí si zahrají přesilovou hru a ještě by mohli do konce třetiny otočit stav utkání ve svůj prospěch.

26:12
    Jágr – 2 min., nedovolené bránění.

26:47
    Mikl teď zachránil svůj tým od inkasování branky!

27:57
    Kert Park měl výhodu signalizovaného vyloučení a využil jí! Domácí už pletli nohama a toho využil sólovou akcí LUKÁŠ LHOTA! Bez asistence.