Znojmo – Ostrava B 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (0:1)
FC Baník Ostrava B
Pátek 20.05.2022, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo
    67. Martin BŘEZINA - 1:1

67
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle střídání se trenéru Skácelovi povedlo na jedničku! Po rohovém kopu se domácí dostali ke hlavičce, kterou ještě soupeř dokázal se štěstím vyrazit na brankové čáře, ale k dorážce se dostal MARTIN BŘEZINA a po pár vteřinách na hrací ploše dává gól.
    45. Petr JAROŇ - 0:1

45
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Hosté před poločasovou přestávkou otevírají brankový účet! K pokutovému kopu se postavil PETR JAROŇ, který rozběhem po vzoru Lewandowského zakončil k levé tyči, zatímco brankář Kuchynskyi zůstal stát.