TJ Sokol Živanice
3:1 (2:1)
FK Dukla Praha B
Sobota 18.06.2022, 10:15 • Živanice • Česká fotbalová liga (B) • 30. kolo

Živanice zvládly poslední krok a mohou slavit bronz. O bod přeskočí jablonecké béčko. Domácí byli po většinu zápasu lepším mužstvem. Stejně jako v Brozanech inkasovaly z poslední akce prvního poločasu, ale tento gól do šatny s nimi výrazně nezacloumal. Nakonec je nemusí mrzet, že Kopecký neproměnil penaltu za stavu 2:1. Tentýž hráč totiž přidal třetí zásah ze hry, když dorazil střelu z otočky. Situaci předcházel souboj, kdy se hostující kouč Majer domníval, že šlo o živanický faul. (12:13:40)

90+1

90+1
    Frydrych kontroluje nepřesný pas hostů z pravé strany.

90
    Matoušek rozehrával, hosté vzápětí zaútočili po pravé straně až všechno zhatila přihrávka na paty.

89
    Lehký hned vhazoval z levé strany, následný souboj jeden na jednoho dopadl lépe pro domácí tým.

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Hodek, přichází Lehký.

87
    Hodek si naskočil na centr z levé strany, ale mířil hlavou nad branku.

86
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Petrus, přichází F. Pánek.

86
    První střela skončila zákrokem Spilky, dorážka volající po čtvrtém gólu Živanic šla z pravé strany vedle zadní tyče.

85
    Obrana Dukly kombinuje, času už nezbývá mnoho a Živanice jsou lepší v posledních minutách.

84
    Spilka se přesunul proti přízemnímu zakončení z pravé strany na bližší tyč.

83
    Hudec si hezky pokryl míč před vystupujícím hráčem, narazil si s Hodkem, ten mu vracel patou do běhu po levé straně, následně zabránili domácí centru do šestnáctky. Nicméně na tohle se krásně dívalo.

81
    ze hřiště odchází Křenek, přichází Kasal.

81
    Hodek výrazně přestřelil bránu.

80
    Dukla kope standardní situaci z osy hřiště.

79
    Dukla nakopávala po pravé straně, ale tam nebyl nikdo z hostů, Frydrych pak chytá balón před Hodkem.