Devils Zlín – Brno 10:0 (kon.) | Devils Zlín – Brno 6:5 (1:0 po s.n.) | IHC Přerov – HC Boskovice inline 5:0 (kon.)
ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 12:2 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 12:3 (kon.) | IHC Přerov – HC Boskovice inline 7:3 (kon.)
IHC Prague Rats – Černošice 3:4 (2:3 po s.n.) | IHC Prague Rats – Černošice 7:8 (po pr.)
konec
IHC Devils Zlín
10:0 (4:0, 6:0) Stav série: 1:0
Mission Roller Brno
Sobota 18.06.2022, 09:00 • PSG aréna, Zlín • STILMAT extraliga inline hokeje • Čtvrtfinále
Partner:
   
  První zápas čtvrtfinále mezi Zlínem a Brnem měl naprosto jednoznačný průběh. Takový vysoký výsledek ale pro Devils ve finále nemusí nic znamenat, jelikož jestli prohrají druhé utkání, bude se stejně hrát prodloužení. Uvidíme, jak dopadne druhý střet těchto týmů, který odstartuje v 11:00. (10:20:37)
   
  Konec zápasu.
   
  38:56
  Devils právě vstřelili branku!
  Je to 10:0! Na esteticky pěkný výsledek zaokrouhluje DAVID HRAZDIRA, který to v útočném pásmu také zvládl víceméně sám. Asistence: Tomáš Pavlůsek.
   
  37:40
  Devils právě vstřelili branku!
  Hattrick si připisuje také JIŘÍ KARAFIÁT, který si po přihrávce od Lužy zkušeně poradil s obranou i brankářem. Asistence: Dominik Luža.
   
  37:11
  Devils právě vstřelili branku!
  JIŘÍ KARAFIÁT šikovně projel laxně bránící brněnskou obranu, následně si položil Petr Hrachovinu a zkušeně ho přehodil. Asistence: Jan Vyoral, Daniel Gazda.
   
  34:55
  Petr Hrachovina ukázal svůj brankářský um a o prakticky jistý gól obral betonem Vyorala, který už zakončoval do prázdné klece.
   
  33:22
  Zlín si závěr tohoto utkání užívá. Nyní tak zkoušel něco přehnaně vykombinovat v útočném pásmu, zakončení Gazdy ale bylo zablokované.
   
  31:37
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  František Kazlepka – 2 min, sekání.
   
  30:09
  Devils právě vstřelili branku!
  Devils využívají i svou druhou přesilovku! Při ní sice nebyli tak aktivní, avšak JAN BARTKO se nebál střely z dálky, která tak zapadla až za Petra Hrachovinu. Asistence: David Hrazdira, Jan Vyoral.
   
  28:34
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  Jiří Drobný – 2 min, sekání.
   
  26:58
  Kořének si jde jistě za čistým kontem. Úplně bez problémů vychytal výjezd zpoza branky od Kazlepky, nedovolil mu ani žádnou dorážku.
   
  25:28
  Mission v přesilovce konečně začíná být nebezpečný, ale Kořének chytá s naprostým klidem. Nyní tak lapil nebezpečné zakončení Dominika Hrachoviny.
   
  24:27
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  Jiří Karafiát – 2 min, podrážení.
   
  24:13
  Devils právě vstřelili branku!
  Ševci si dělají ze soupeře dobrý den! Další puk do brněnské sítě přidává TOMÁŠ PAVLŮSEK, který využil rychlé a přímočaré kombinace. Asistence: Jan Bartko, David Hrazdira.
   
  20:21
  Devils právě vstřelili branku!
  DANIEL GAZDA kompletuje hattrick! Devils zároveň využívají přesilovou, po střele zlínského obránce kapituluje i Petr Hrachovina. Asistence: Jiří Suhrada, David Hrazdira.
   
  20:01
  Střídání v týmu Mission Roller Brno:
  ze hřiště odchází Jaroslav Chvátal, přichází Petr Hrachovina.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.
   
  20:00
  První poločas skončil.
   
  19:10
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  Lukáš Kaukič – 2 min, sekání.
   
  17:40
  Drobný si sám našel cestu k zakončení přes pravou stranu, střelecký pokus mu ale příliš nesedl, protože skončil těsně nad břevnem.
   
  14:55
  Tentokrát rozehrávku pokazil Kaukič, kvůli čemuž šli Devils do do přečíslení dva na jednoho. Po přihrávce od Karafiáta ale střela nenásledovala.
   
  13:33
  Kučeřík trochu zazmatkoval při rozehrávce, kvůli čemuž musel do betonů Chvátal, který si alespoň na druhou stranu trochu vrátil ztracené sebevědomí.
   
  11:41
  Devils právě vstřelili branku!
  Zlínská kanonáda pokračuje! Již svou druhou branku v utkání si připisuje DANIEL GAZDA, který tentokrát zaskočil Chvátala střelou mezi betony. Asistence: Jiří Suhrada.
   
  09:58
  Devils právě vstřelili branku!
  Je to 3:0 pro žlutomodré! Devils skvěle kombinují a ještě lépe střílí, což opět potvrdil JIŘÍ KARAFIÁT, který se svou bombou trefil přímo pod víko, Chvátal neměl šanci zvednout rameno včas. Asistence: Dominik Luža, Jan Bartko.
   
  07:45
  Devils právě vstřelili branku!
  Domácí si pořád drží vysokou střeleckou úspěšně a vedou o dva góly! Branka padla z další rychlé akce, kterou střelou příklepem zakončoval LUKÁŠ CHLUDIL. Ten se trefil přímo k pravé tyči a brněnský brankář se tak natahoval marně. Asistence: Jan Bartko, Richard Hrazdira.
   
  06:08
  Na druhé straně hřiště se musí poprvé činit také Kořének, který v přímém souboji s Kadlecem vyrazil kus gumy mimo nebezpečnou zónu.
   
  05:18
  Suhrada měl na hokejce další zlínskou branku, tentokrát byl úspěšnější Chvátal, který jeho pokus vyrazil do rohu hrací plochy.
   
  03:39
  Devils právě vstřelili branku!
  Zlín se dostává do brzkého vedení! Rychlou akci přes pravou stranu zakončil po přihrávce Richarda Hrazdiry DANIEL GAZDA, který z mezikruží pálil do protipohybu Chvátala, jenž tak nestihl zareagovat. Asistence: Richard Hrazdira.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní sestavy:

  IHC Devils Zlín: Kořének – Suhrada (A), Vyoral, Gazda (C) – Bartko, Chludil, D. Hrazdira (A), R. Hrazdira, Karafiát, Luža, Pavlůsek.

  Mission Roller Brno: Chvátal (P. Hrachovina) – D. Hrachovina, Král, Kučeřík, Rosendorf (C), Sedláček, Strýček (A) – Drobný, Dufek, Kadlec, Kaukič (A), Kazlepka.

  Rozhodčí: Blaha, Šico.
   
  Dobré ráno všem fanouškům českého inline hokeje! Dnes začíná vrchol extraligy, což je samozřejmě play off! Jako první se do akce dostane Zlín a Brno, tyto týmy mezi sebou budou bojovat o postup do final four. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

  Lukáš Mihal

  Branky a nahrávky: 4. Gazda (R. Hrazdira), 8. Chludil (Bartko, R. Hrazdira), 10. Karafiát (Luža, Bartko), 12. Gazda (Suhrada), 21. Gazda (Suhrada, D. Hrazdira), 25. Pavlůsek (Bartko, D. Hrazdira), 31. Bartko (D. Hrazdira, Vyoral), 38. Karafiát (Vyoral, Gazda), 38. Karafiát (Luža), 39. D. Hrazdira (Pavlůsek)


  IHC Devils Zlín: Kořének – Suhrada (A), Vyoral, Gazda (C) – Bartko, Chludil, D. Hrazdira (A), R. Hrazdira, Karafiát, Luža, Pavlůsek.
  Mission Roller Brno: Chvátal (21. P. Hrachovina) – D. Hrachovina, Král, Kučeřík, Rosendorf (C), Sedláček, Strýček (A) – Drobný, Dufek, Kadlec, Kaukič (A), Kazlepka.

  Rozhodčí: Blaha, Šico
  Devils Zlín 2 0 Brno
  #1 Sobota 18.06.2022 • 09:00
  Devils Zlín - Brno 10:0
  #2 Sobota 18.06.2022 • 10:45
  Devils Zlín - Brno 6:5 po s.n. (1:0)