Slovensko – Haiti 7:1 (kon.) | Řecko – Kanada 0:4 (kon.) | Velká Británie – Itálie 0:6 (kon.)
USA – Arménie 9:0 (kon.) | Česko – Haiti cz 10:0 (kon.) | Řecko – Finsko 2:1 (kon.)
Řecko
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Finsko
Čtvrtek 23.06.2022, 22:00 • Place Bell 1, Laval, Kanada • Mistrovství světa mužů

Řecko dokonale zaskočilo favorizované Finy, které v těsném utkání porazilo 2:1. Skóre střetnutí otevřel ve 28. minutě Stephen Alvo, na tento gól ještě našel odpověď Santtu Sirkkala. Řekové se ovšem vyrovnávající trefou nenechali rozhodit a ve 33. minutě překlopil misky vah zpět na jejich stranu Nicholas Pitsikoulis a výsledek 2:1 vydržel až do závěrečného klaksonu. (23:55:16)

Střely na bránu: 17 – 22.

44:58
    Vyloučení v týmu Finsko:
    Ville Väänänen – 2 min., krosček.

43:19
    Matias Kiiskinen – 2 min., nedovolené bránění.

32:01
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je NICHOLAS PITSIKOULIS. Asistence: Stephen Alvo a Joshua Barbas.

30:59
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je SANTTU SIRKKALA. Asistence: Kalle-Veikko Koivisto.

30:01

30:00

27:39
    Santtu Sirkkala – 2 min., hrubost.

27:21
    Autorem branky je STEPHEN ALVO. Bez asistence.

24:56
    Vyloučení v týmu Řecko:
    Stephen Alvo – 2 min., držení.

21:06
    Současné vyloučení:
    Trest pro hráčskou lavici – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti, odpyká Angelo Kakivelis,