FC Košice – Trebišov 2:0 (kon.) | Žilina – Karviná 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 1:2 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovácko – Trenčín 2:0 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:5 (kon.) | Podbrezová – Brno 4:2 (kon.) | Ostrava – Zlínsko 7:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:1 (kon.) | Lanžhot – Zlín 0:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
4:2 (3:1)
FC Zbrojovka Brno
sk Sobota 25.06.2022, 14:00 • Červeník, Slovensko • Přípravný zápas

88
    Brno dalo gól! Podbrezová si o gól koledovala už desať minút. Nakoniec prichádza po chaose pred malým vápnom. Kto iný by sa mal zapísať do streleckej listiny, ak nie JAKUB PRICHYSTAL.
    75. David MOSES - 4:1

75
    Podbrezová dala gól! Rozobraná obrana Brna, osamotený DAVID MOSES zvyšuje na 4:1 po strele z malého vápna.
    44. Filip BLECHA - 3:1

44
    Brno dalo gól! FILIP BLECHA poslal Reháka do zlej strany, z penalty je znížené.
    42. Peter KOVÁČIK - 3:0

42
    Podbrezová dala gól! Dvakrát Brno ešte obišlo pri "malých domov" bez gólu, teraz to už domáci potrestali. Marek Kuzma vypichol loptu pred Šimanom a nahral pred prázdnu bránu, kde bol pripravený na azda najľahší gól kariéry PETER KOVÁČIK.
    40. Adekunle ISSA - 2:0

40
    Podbrezová dala gól! Aké je to ľahké, keď sa to podarí! Kováčik vyviezol loptu na stred ihriska, pred šestnástkou ju prihral doľava. Ďatko sa neulakomil na strelu, ale ešte prihral na os pokutového územia, odkiaľ sa druhý raz v stretnutí presadil ADEKUNLE ISSA.
    12. Adekunle ISSA - 1:0

12
    Podbrezová dala gól! Pred dvomi minútami ho zastavila žrď, teraz však už triafa do čierneho! ADEKUNLE ISSA otvára skóre zápasu, keď sa zmocnil lopty v pokutovom území. A hoci z veľkého uhla, ale predsa po zemi prekonáva Šimana!

Viktor Kalinács

Branky: 12. Issa, 40. Issa, 42. Kováčik, 75. Moses – 44. Blecha (pen.), 88. Prichystal

FK Železiarne Podbrezová: Rehák – Bartoš, Godál, Oravec, Kováčik, Paraj, Bakaľa, Ďatko, Issa, Kuzma, Breznanik
    FC Zbrojovka Brno: Šiman – Matejov, Endl, Jeřábek, Granečný – Blecha, Kohoutek, Ševčík – Hladík, Yunis, Nečas.