Bohemians 1905 – Táborsko 5:3 (kon.) | Plzeň – Slovan Bratislava 3:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Slovácko 0:1 (kon.)

Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemka jde poprvé v zápase do dvoubrankového vedení a vypadá to, že dnes už o vítězství nepřijde. Před bránou Táborska vznikla nepřehledná situace, MICHAL VRÁNA snad natřikrát dostal balón do sítě. 5:3.
    85. Jan KOVAŘÍK - 4:3

85
    Míč si postavil JAN KOVAŘÍK, který chladnokrevně proměnil. Počkal si na pohyb brankáře a následně míč poslal na opačnou stranu. 4:3.

85
    Také Bohemians budou kopat penaltu!
    83. Matouš VARAČKA - 3:3

83
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Znovu máme vyrovnáno, dnes už jsme viděli hned šest branek! MATOUŠ VARAČKA si zpracoval balón, lehce si jej posunul na střed a poté krásně zamířil k zadní tyči. 3:3.
    79. David BARTEK - 3:2

79
    Tentokrát se už DAVID BARTEK prosadil, když se k němu příhodně odrazil balón v pokutovém území. Levačkou jej napálil po zemi doprostřed brány a uspěl. 3:2.
    72. Jan MACH - 2:2

72
    Táborsko opět srovnává krok! Beranovi ve středu pole nevyšla předávka a poté se soupeř několika přesnými přihrávkami dostal do šance, načež JAN MACH skóroval. 2:2.

55
    Bartek, který do druhého poločasu překvapivě nastoupil v útoku, se dostal do šance. Už to vypadalo, že zamíří přesně, ale míč se nakonec dokutálel těsně vedle bližší tyče.
    43. Denis VALA - 2:1

43
    Poměrně rychle se ale prvoligový tým dostává zpátky do vedení. Pěknou akci předvedl DENIS VALA, jenž si v náběhu zpracoval míč a poté přesně vystřelil. Zadražil na míč nedosáhl. 2:1.

42
    Adam Provazník dostal míč po přihrávce Tolna proti noze. Parádně jej trefil, ale z gólu se radovat nemohl, poněvadž zamířil do horní tyče.
    39. Emmanuel TOLNO - 1:1

39
    K puntíku se postavil EMMANUEL TOLNO, který přesně utáhl míč k tyči po své levé ruce. Bačkovský se po balónu natahoval marně, přestože mu mnoho nechybělo. 1:1.

38
    Táborsko bude kopat ve 38. minutě penaltu! Dostalo se do protiútoku a těsně před Bačkovským přišel faul.

36
    Za defenzívou se ocitl Koubek, kterému ale nevyšel krok úplně nejlépe. Před brankářem Zadražilem vystřelil, ale branku netrefil asi o půl metru.

28
    Koubek si šikovně navedl míč na levou nohu. Ze šestnáctky vystřelil, ale zhruba o metr minul zadní tyč.
    7. Vojtěch NOVÁK - 1:0

7
    Pražský celek se dostává do vedení! Obrovskou chybu v rozehrávce brankáře Táborska potrestal VOJTĚCH NOVÁK, který jej nádherně přeloboval a vysloužil si potlesk několika desítek fanoušků na stadionu. 1:0.

Daniel Fekets

Branky: 7. Novák, 43. Vala, 79. Bartek, 85. Kovařík (pen.), 86. Vrána – 39. Tolno (pen.), 72. Mach, 83. Varačka

Bohemians Praha 1905: Bačkovský – Jindřišek, Mužík, Koubek, Novák, Krch, Hůlka, Nový, Hála, Vala, Lehovec. 2. poločas: Soukup – Köstl, Křapka, Vilotić – Dostál, Mareček, Jánoš, Kovařík – Beran – Vrána, Bartek.
    Trenér: Jaroslav Veselý

FC SILON Táborsko: Zadražil – Alexandr, Bezpalec (46. Plachý), Jansa (46. Liepa), Kopřiva (46. Javorek), Mach, Navrátil (46. Mezera), Provazník (46. M. Šplíchal), J. Šplíchal (46. Kosek), Tolno (46. Babacar), Tusjak (46. Varačka)
    Trenér: Radoslav Kováč