Vasas Budapešť – KFC Komárno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
Liberec – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Líšeň – Ostrava 0:2 (kon.) | Zlín – Vyškov 3:0 (kon.)
Sparta – Rijeka 2:0 (kon.) | Pohronie – Trenčín 3:4 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Dukle se podařilo vyrovnat! Pavel Moulis dostal přihrávku na pravé křídlo a v pokutovém území přetlačil bránícího hráče. Z úrovně brankové čáry pak poslal balón do malého vápna, kde ho JAKUB HODEK zblízka dopravil do prázdné brány.
    28. Imad RONDIĆ - 1:0

28
    Liberec právě vstřelil branku!
    Slovan se ujímá vedení! Theo Gebre Selassie na pravé straně předával míč Kozákovi. Tomu sice balón ustřelil od nohy protihráč, ale udělal to tak nešťastně, že hrací předmět přistál u kopačky IMADA RONDIĆE, který z hranice šestnáctky chytře přehodil brankáře Štovíčka. Ten neměl proti tomuto pohotovému zakončení šanci zasáhnout.

Martin Augustin

Branky: 28. Rondić – 70. Hodek

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Vliegen – Gebre Selassie, Purzitidis, Plechatý, Mikula – Červ, Doumbia, Mara – Višinský, Rondić, Kozák.

2. poločas: Pešl – Fukala, Prebsl, Lehoczki, Mikula – Mara, Michal – J. Matoušek, Frýdek, Ghali – Rabušic.

Trenér: Luboš Kozel

FK Dukla Praha: Šťovíček – Svoboda, Holiš, Piroch, Barac – Havelka, Souček – David Kozel, Šebrle, Buchvaldek – Matějka.
    Náhradníci: Čtvrtečka – Uhlíř, Peterka, Červenka, Moulis, F. Matoušek, Kim, Ullman, Hrubeš, Hodek, Konan.