Trenčín – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Trnava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) | | | Podbrezová – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) |
KFC Komárno – Prešov | 3:0 (kon.) | | | Dubnica – Trebišov | 0:1 (kon.) | | | Považská Bystrica – FC Košice | 3:1 (kon.) |
Osijek – Gorica | 2:1 (kon.) | | | Šibenik – Rijeka | 0:1 (kon.) |
Lech Poznaň – Stal M. | 0:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Piast Gliwice | 2:0 (kon.) | | | Korona – Legia | 1:1 (kon.) |
Zlín – Líšeň | 0:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Teplice | 1:0 (kon.) |
Olomouc – Paksi | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Újpest FC | 0:0 (kon.) | | | Pardubice – Dukla Praha | 0:0 (kon.) |
Sassuolo – Jablonec | 3:1 (kon.) | | | Trabzonspor – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Galatasaray – Olomouc | 2:0 (kon.) |
konec
Jagiellonia Białystok
2:0
(1:0)
GKS Piast Gliwice
86
|
Žlutá karta pro tým Jagiellonia Białystok (Bogdan Tiru).
|
|
84
|
Žlutá karta pro tým GKS Piast Gliwice (Michael Ameyaw).
|
|
75
|
Žlutá karta pro tým Jagiellonia Białystok (Marc Gual).
|
|
74
|
Žlutá karta pro tým Jagiellonia Białystok (Martin Pospíšil).
|
|
70
|
Žlutá karta pro tým Jagiellonia Białystok (Jesús Imaz).
|
|
58
|
Žlutá karta pro tým GKS Piast Gliwice (Tomáš Huk).
|
|
19
|
Žlutá karta pro tým GKS Piast Gliwice (Michał Chrapek).
|
Branky:
29. Jesús Imaz, 90+4. Kowalski
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 70. Jesús Imaz (JAG), 74. Pospíšil (JAG), 75. Gual (JAG), 86. Tiru (JAG) – 19. Chrapek (PIA), 58. Huk (PIA), 84. Ameyaw (PIA)
Neproměněná penalta:
Jagiellonia Białystok:
Alomerović – Přikryl, Tiru, Skrzypczak, Pazdan – Wdowik, Pospíšil, Nené (63. Černych), Bida (63. Wojciechowski) – Jesús Imaz (90+2. Kowalski), Trubeha (63. Gual).
Náhradníci: S. Abramowicz – Puerto.
Trenér:
GKS Piast Gliwice: Plach – Mosór, Huk, J. Czerwiński, Katranis – Hateley, Chrapek, Pyrka (61. Ameyaw), Sappinen (61. Toril) – Tomasiewicz (89. Reiner), Wilczek.
Náhradníci: Szymański – Munoz, Vida, Holúbek, Mokwa, Kaput.
Trenér:
Náhradníci: S. Abramowicz – Puerto.
Trenér:
GKS Piast Gliwice: Plach – Mosór, Huk, J. Czerwiński, Katranis – Hateley, Chrapek, Pyrka (61. Ameyaw), Sappinen (61. Toril) – Tomasiewicz (89. Reiner), Wilczek.
Náhradníci: Szymański – Munoz, Vida, Holúbek, Mokwa, Kaput.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: