Giannina – Ostrava 1:1 (kon.) | Mezőkövesdi – Liberec 2:1 (kon.) | Galatasaray – Pardubice 0:0 (kon.)
Turín – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Turín FC
2:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Úterý 19.07.2022, 18:30 • Perg • Přípravný zápas

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:43:12)

Člen Serie A poráží Mladou Boleslav 2:0. Výsledek zcela odpovídá dění na hřišti. Turín měl více šancí a soupeře takřka do ničeho nepustil. Vítězný gól vstřelil po půlhodině hry Saša Lukić. Do finální podoby dotvořil skóre střídající Horváth.

90+2
    90+2. Krisztofer HORVÁTH - 2:0

90+2
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Na začátku 92. minuty přidává Turín pojistku na 2:0. KRISZTOFER HORVÁTH šel zleva do otevřené obrany. Jediného konkurenta v osobě Šimka obešel a to už byl v pokutovém území, kde pravačkou překonal vybíhajícího Polačka střelou na přední tyč.

90+1
    Dancák nedostoupil Ederu, jehož přihrávku odehrál Suchý jen na Verdiho. Ten si nachystal střelu z patnácti metrů a málem ji uklidil ze svého pohledu k levé tyči.

90
    Množství krátkých přihrávek Mladoboleslavští zastavili. Sami se ale nikam neposunuli, protože Fulnekův nákop doletěl až k brankáři.

89
    Krobot čekal na vysoký nákop, jenže Izzo se Zimou mu nedali sebemenší šanci míč převzít.

88
    Ladislav Krobot šel podivným způsobem do souboje s Buongiornem. Bez šance získat míč jasně fauloval.

87
    Tak dlouho se Turínští snažili vykombinovat z míst u pravé lajny, až byli vystaveni do postavení mimo hru.

86
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Ondřej Karafiát, přichází Radek Látal.

85
    Pech spolupracoval s Fulnekem, jenž z prvního doteku centroval. Vanja Milinković-Savić si pohodlně stáhl míč ze vzduchu.

83
    Dancák se snažil vysvobodit míč ze zahuštěné pravé strany. Přihrávku na střed však vystihl jeden ze zadáků sedminásobného mistra Serie A.

81
    Do konce zbývá posledních deset minut. Celá druhá půle se nese ve znamení jistých obran. Vypíchnout nelze žádná větší šance na žádné straně.