Slovan Bratislava U21 – Trebišov 2:1 (kon.) | Rača – Petržalka 2:1 (kon.) | Humenné – Prešov 0:3 (kon.)
Dolný Kubín – KFC Komárno 1:2 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
1:2 (1:0)
KFC Komárno
sk Neděle 31.07.2022, 17:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka, Dolný Kubín • MONACObet liga • 3. kolo

Favorit z Komárna prekvapenie nepripustil. Hoci hostia prehrávali na pôde nováčika po polčase 0:1, tak gólmi Ganbolda a Szöcsa v priebehu siedmich minút otočili stretnutie. Dolnokubínčanom zostávajú aj v treťom zápase len oči pre plač. (18:49:19)

90+3

90+2
    Lukáčikov strieľaný center z pravej strany musel Bréda vyrážať, až na druhý pokus loptu dostal pod kontrolu. Predsa len domáci ešte zahrozili.

90+1
    Hrá sa ďaleko od Brédu, hostia to robia bravúrne.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty. Iba 120 sekúnd navyše, domácim divákom sa to nepáči.

90
    Bréda sa na prelome minút neponáhľa s odkopom od brány. Skúsený gólman dobre vie, ako má natiahnuť čas.

89
    Zlý center a slabšie bránenie. Varga sa znenazdajky dostal ku koncovke, mieril totálne mimo.

88
    Dolný Kubín sa nevie usadiť na polovici súpera a čo je horšie, Komárno bude zahrávať štandardku.

87
    Patrik Šurnovský prebrúsil protihráča pri postrannej čiare, čím na jednej strane získal čas pre svoj tím, na druhej zamedzil kontre.

86
    Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
    z ihriska odchádza Filip Kolorédy, prichádza Samuel Farský.

85
    Ofsajd odmávaný Goranovi Matičovi, ktorý po minúte vidí za zbytočné odkopnutie lopty po prerušení hry žltú kartu.

84
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Christian Bayemi, prichádza Goran Matič.

83
    Taktický faul Ladislava Szöcsa ocenený žltou kartou.

83
    Komárno šikovne drží loptu ďaleko od svojho pokutového územia a čo viac, darí sa mu robiť chaos pred Nôtom.

82
    Janec poslal k zemi nedovoleným spôsobom Bayemiho, ktorý je celý zápas okopávaný a v tejto chvíli má toho už plné zuby.

81
    Jednoduchá robota pre Brédu, ktorý v druhom polčase maximálne dominuje vo svojej šestnástke.

80
    Na opačnej strane vybojoval Lukáčik štandardku. Do konca zostáva niečo málo cez desať minút.

79
    Zo štandardky nepršalo, nádeje Komárna pri snahe Mészárosa zahatil ďalší ofsajd.

78
    A znovu rýchlonohý Bayemi, ktorý síce utiekol súperom, ale v koncovke zlyhal. Vybojoval aspoň roh.