Vítkovice – Liberec 4:1 (kon.) | Sparta – Olomouc 2:3 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Vítkovice 1:5 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
HC Sparta Praha
Neděle 07.08.2022, 14:00 • Enteria arena, Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (15:35:58)

Máme tu konec dnešního utkání. Liberec poráží Spartu 5:2 a připisuje si 3 body do turnaje. Bílí Tygři získali rozhodující náskok v průběhu poslední třetiny, kdy se během chvíle trefil Patzelt a Hrabčák. Sparťané na to nedokázali najít odpověď a i tentokrát odcházejí poraženi.

44:32
    Do zakončení se ještě dostal liberecký Pérez, trefil ale jen beton Přikryla.

44:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

43:29
    Zakázané uvolnění libereckých Bílých Tygrů.

42:14
    V obrovské šanci se octl Ondřej Hrabík, ale puk mu před brankou sjel z hole a v klíčové chvíli utekl.

41:15
    Další zakázané uvolnění Sparty.

40:50
    Hostující obranou se bleskově protáhl Mikuláš Jenčovský a vzápětí vypálil. Nebezpečný pokus ze zápěstí skončil nad brankou Přikryla.

40:13
    Nepovedená rozehrávka Lukáše Nováka končí zakázaným uvolněním Sparty.

38:46
    Liberec v klidu kontroluje hru, rozhodně nikam nespěchá, vždyť vede o tři branky 6 minut do konce.

38:17
    Nepovedená kombinace v útočném pásmu bere Spartě znovu pásmo, ta se tak musí opět vracet do vlastní třetiny.

36:29
    Liberec právě vstřelil branku! Další poměrně překvapivý puk končí za záda Přikryla, Liberec je čím dál blíž výhře. Kousek za modrou čáru dostal nahrávku od Adama Kofroně DAMIAN HRABČÁK, jehož střela skončila pod víkem sparťanské branky.

35:51
    O kotouč se nyní bojuje v rohu kluziště.

34:56
    Liberec právě vstřelil branku! A hned po vhazování se domácí tým prosazuje. Puk na modrou dostal od Vojtěcha Hoise RICHARD PATZELT, který se nebál vystřelit a důrazným pokusem ze zápěstí nemile překvapil Přikryla v brance Sparty.

34:41
    Po zakončení Hladíka podržel kotouč v lapačce Přikryl, vhazovat se bude po jeho pravici.

32:59
    Zakázané uvolnění Bílých Tygrů.

32:48
    Dlouhý pas libereckého týmu přesný nebyl, hrát tak může Sparta.

31:38
    Aktuálně se hodně bojuje o střední pásmo, na obou celcích je vidět únava z turnaje.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 10. Fiala (Patzelt), 16. Culek (Patzelt, Fiala), 22. Fiala (Ehrenberger), 35. Patzelt (Hois), 37. Hrabčák (Kofroň) – 20. Bareš (Senčák), 28. Hrabík (Senčák)

Bílí Tygři Liberec: Krátký (Hambálek) – Meisel, Culek, Hladík, Jakubec, Rybář, Jenčovský – Matas, Pérez, Jansa, Fiala, Hois, Bačkovský, Przybyla, Vološín, Janata, Hrabčák, Kofroň, Patzelt, Ehrenberger
    HC Sparta Praha: Přikryl (Suk) – Bartoň, David, Horáček, Šeba, E. Zamazal – Bareš, Höll, Hrabík, Křišťan, Mácha, Novák, Odehnal, Senčák, D. Zamazal, Zmola, Višneuskly