Chlumec n/C – Most/Souš 1:0 (kon.) | Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 0:0 (kon.) | Teplice B – Brozany 1:2 (kon.)
Zápy – Pardubice B 1:1 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
1:0 (1:0)
FK Baník Most - Souš
Neděle 07.08.2022, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Vyhecované utkání mezi Chlumcem nad Cidlinou a Baníkem Most – Souš končí vydřenou domácí výhrou 1:0 po trefě ze standardní situace z konce úvodního poločasu.

Hosté nebyli daleko od toho, aby si odvezli minimálně bod. Prezentovali se skvělým úvodem, následně byli sice ve druhém poločase horší, nicméně v 78. minutě kopali penaltu. Míč si postavil Glaser, ale jeho pokus k levé tyči vystihl gólman Petr. Po tomto pokutovém kopu se emoce stupňovaly a ve vyhroceném závěru byl k vidění například tvrdý skluz Čápa na rozehrávajícího beka, Nejedlý vyběhl z brány a strčil do Čápa. Hosté pak už neskórovali v šestiminutovém nastavení. (12:17:35)

90+7

90+7
    Novický prodlužoval po pravé straně na Novotného, balón sebral Petr.

90+7
    Chlumec fauloval na levé straně, z nákopu Nejedlého nepřišlo nic zásadního.

90+7
    Bína přihrával křížem na pravou stranu, ale tam nebyl nikdo z hostů, aut pro domácí.

90+6
    Nejedlý vykopává, Baník má podle všeho poslední šanci.

90+5
    Po faulu Chlumce rozehráli hosté na levou stranu na Skurovce, pak centroval Glaser do šestnáctky, domácí se ubránili.

90+4
    Někdo z lavičky Baníku vystartoval. Emoce jsou nedílnou součástí posledních minut.

90+4
    Vyhrocený závěr pokračuje, za tvrdý skluz na rozehrávajícího obránce fasoval žlutou kartu Čáp. Baník chtěl ještě přísnější trest. Gólman Nejedlý vyběhl z vápna a strčil do Čápa. Také on byl trestaný žlutou.