Toulouse – Nice 1:1 (kon.) | Angers – Nantes 0:0 (kon.) | Lens – Brest 3:2 (kon.)
Lille – Auxerre 4:1 (kon.) | Montpellier – Troyes 3:2 (kon.) | Rennes – Lorient 0:1 (kon.)
Marseille – Remeš 4:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (1:0)
OGC Nice
Neděle 07.08.2022, 13:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Zápas je u konce! Druhá půle se podobala velmi té první. Domácí byli do 70. minuty aktivní, avšak poté začali udávat tempo hry spíše hosté, kteří toho v 78. minutě zužitkovali. Posledních dvacet minut domácí spoléhali převážně na rychlé protiútoky po chybách hráčů Nice. Obě mužstva ale mohou být ráda, že si z dnešního utkání odváží jeden bod.

Příští týden čeká Toulouse Troyes, které skončilo minulou sezónu na patnáctém místě. Nice bude čelit Štrasburku, který se umístil pozici pod Nice na šestém místě se ztrátou tří bodů. (15:16:57)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 1:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:8.

90+4
    90+4. Dupé skvělými zákroky drží bezbrankový stav

90+4
    O chvíli později přišel další centr do vápna domácích. Na míč si naskočil Lemina, po jehož hlavičce se fantasticky natáhl brankář Bulka a míč vyrazil. Poté přišlo ještě k menšímu závaru, ale i s tím si brankář domácích dokázal poradit.

90+3
    Brahimi dokázal odcentrovat z pravé strany na Ilieho, který si ale s obtížným balonem neporadil.

90+2
    Domácí se už nikam netlačí a jen vyčkávají na chybu soupeře.

90+1
    Dante byl v pozoru, když musel zajišťovat svého spoluhráče, kterému utekl zabíhající soupeř.

90
    Rohový kop nic nepřinesl.

90
    Rohový kop pro hosty.

89
    O chvíli později přišel dlouhý balon na hranici vápna, s čímž si obrana Toulouse dokázala poradit.

88
    Domácí nyní kombinují na polovině soupeře a vymýšlí něco, čím by zaskočili domácí mužstvo.

87
    Keben neohrabaně naletěl do Danteho, který si kryl kutálející míč do autu, čímž si vykoledoval žlutou kartu.

85
    Domácí nemohou v útoku pokračovat, protože se Brahimi nacházel v ofsajdovém postavení.

85
    Domácí rohový kop bez problému odvrátili.

84
    Brahimi se snažil procpat kolem bránícího hráče až do vápna, což se mu nepovedlo. Vybojoval aspoň rohový kop.

83
    Hosté odvrátili útok u svého praporku a nyní se právě oni snaží vymyslet něco směrem vepředu.