K. Vary – Litoměřice 3:1 (kon.) | Banská Bystrica – Vienna Capitals 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:4 (kon.) | Kolín – Slavia 5:1 (kon.) | Vlci Žilina – Martin 7:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 1:2 (kon.) | Litvínov – Plzeň 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Zvolen 3:2 (po pr.)
Trenčín – Vsetín 5:6 (kon.) | Třebíč – Znojmo 1:4 (kon.) | Klatovy – Písek 2:0 (kon.)
Tábor – Black Wings Linz 5:2 (kon.) | Opava – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 0:1 (0:1 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Vyškov 3:8 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (po pr.)
Děčín – Mostečtí Lvi 8:5 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.) | Šumperk – Jihlava 2:4 (kon.)
Příbram – Letňany 1:2 (0:1 po s.n.) | Servette Ženeva – Vítkovice 3:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
HHK Velké Meziříčí
Úterý 16.08.2022, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (20:04:04)

Je konec! Po jasné první třetině 3:0 pro Bruslaře to vypadalo na jasnou věc. Ve druhé třetině gól nepadl a ve třetí třetině hosté stáhli ztrátu pouze o jednu branku. Bruslaři si konec zápasu pohlídali a zvítězili v prvním přípravném zápase 3:2.

Hráči si ještě zajeli nájezdy a v nich zvítězili hráči HHK Velké Meziříčí 1:2.

59:50
    Domácí si nejspíše jednogólový náskok pohlídají a zvítězí.

59:04
    David Košťál v dobré pozici střílí pouze do brankáře hostů.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:18
    Voříšek si vyjel mezi kruhy a trefil pravou ruku Krejčího.

57:41
    Domácí střídají a pokusí se využít přesilovou hru.

57:05
    Domácí si neporozuměli a Vašíček musí pro puk až do obraného pásma.

56:43
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí:
    Ambrož – 2 min., hákování.

55:59
    Velké Meziříčí se usadilo v útočném pásmu a vzápětí Svoboda drží puk ve své výstroji.

55:00
    Zbývá posledních pět minut a hosté se snaží o vyrovnání, domácí ale většinu střel blokují nebo jdou mimo branku.

54:27
    Hra rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

54:16
    Jaroslav Moučka si projel celou obranou a přihrál hostujícímu hráči.

53:32
    Ofsajd domácích.

52:50
    Až teď byl puk osvobozen Bruslaři, kteří se snaží o vstřelení branky.

51:43
    Nyní se bojuje u mantinelu a nikdo nechce vydat puk do hřiště.

50:57
    Střecha v dobré pozici mezi kruhy trefil střed brány kde byl připravený Svoboda.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 3. Šimek (Voříšek), 5. Kopic (Krejčí, D. Košťál), 6. Voříšek (Čermák) – 43. Maštera (Burian), 46. Vedral (Švejda)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (31. Svoboda) – Benák (C), Čermák, Kerber, Vašíček, Krejčí, Grauer – Šimek, Voříšek, Tecl – Dušek, Moučka, Valášek – Kopic, D. Košťál, P. Vacík – J. Košťál.
    Trenér: Aleš Kraučuk

HHK Velké Meziříčí: Juda (31. Krejčí) – Ambrož (C), Báňa, Buchal, Slabý, Švejda, Trnka, P. Vlašín – Broža, Burian, Doležal – Hasoň, Křenek, Malec – Maštera, Nesvatba, Strnad – Střecha, Vedral, M. Vlašín.
    Trenér: Jozef Zavadil

Rozhodčí: Ondřej Polák – Jaroslav Žák, Petr Křivohlavý