Freiburg – Bochum 1:0 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
VfL Bochum
Pátek 26.08.2022, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 4. kolo

Ode mě je to už z tohoto zápasu všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:25:49)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 16:10. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:13.

Zápas skončil, Freiburg nakonec doma porazil Bochum 1:0. První poločas můžeme rozdělit na dvě poloviny. V té první byli aktivnější hosté a největší šanci měl ve 12. minutě Takuma Asano. Domácí o sobě dali poté nejvíce vědět ve 22. minutě, kdy však Riemanna nepřekonali Michael Gregoritsch ani Roland Sallai a následně Nicolas Höfler střílel vedle. V samotném závěru poločasu pak z dálky nebezpečně střílel Gerrit Holtmann. Hned na začátku druhého poločasu zahrávali domácí penaltu po faulu brankáře Bochumi Riemanna. Vincenzo Grifo sice penaltu neproměnil, ale z druhé dorážky nakonec dostal míč do sítě. Následoval festival neproměněných šancí na obou stranách, celkem čtyřikrát pomohly brankářům brankové konstrukce. Žádný další gól už ale nepadl.

90+5

90+4
    Manuel Riemann poslal dlouhý míč až do vápna Freiburgu, ale domácí ho dokázali odvrátit do bezpečí.

90+3
    Freiburg zatím zvládá závěr zápasu dobře, drží míč na polovině svého soupeře.

90+2
    Hosté se v šestnáctce Freiburgu dopustili útočného faulu a to je nyní voda na mlýn domácích, kteří nebudou nikam spěchat.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Noah Weisshaupt chtěl proniknout do šestnáctky, ale míč už mu utekl do zámezí.

89
    Bochum už vrhá všechny své síly dopředu, takže jsou v její obraně okénka. Nyní jedno z nich mále využil Nils Petersen, který byl u míče na polovině hřiště dříve než Riemann, který vyběhl z branky. Jeho dalekonosná střela však skončila nakonec na horní síti branky Bochumi.

87
    Centr Stögera měl mířit na Zollera, nakonec však míč propadl až na Flekkena, který předvedl fantastický zákrok nohou.

87
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Manuel Gulde.

86
    Přihrávka za obranu na Sidilliu byla příliš dlouhá, k míči to měl blíž brankář Riemann.

85
    Střídání v týmu VfL Bochum:
    ze hřiště odchází Cristian Gamboa, přichází Ivan Orděc.

84
    Opět byla ve hře branková konstrukce, tentokrát pomohla domácímu týmu. Už podruhé dnes trefil tyč či břevno Gerrit Holtmann, tentokrát dělovkou zevnitř vápna.