Monza – Udinese 1:2 (kon.) | Lazio – Inter 3:1 (kon.)
AC Monza
1:2 (1:1)
Udinese Calcio
Pátek 26.08.2022, 18:35 • U-Power Stadium, Monza • Italská Serie A • 3. kolo

Poločas sice skončil smírně. A i když měli trochu více ze hry zástupci Monzy, z vítězství 2:1 se radují hráči Udinese Calcio po trefě Udogie třináct minut před koncem. Další branka Pereyry nemohla platit pro ofsajdové postavení.

Veškeré důležité momenty zaznamenal v gifech kolega Jan Hochman. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek večera. (20:28:41)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 16:10.

90+4

90+4
    Monza má šanci na poslední útok.

90+3
    Birindelli si pádem v pokutovém území pro pokutový kop nedošel.

90+3
    Pereyra udržel cenné desítky vteřin míč u pravé postranní čáry na útočné polovině hřiště.

90+2
    Žlutá karta pro tým AC Monza (Matteo Pessina) za nesportovní chování.

90+1
    Hráči Udinese zatím hrají nastavený čas opravdu velmi zkušeně.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Náznak útoku Monzy včas likviduje pozorný obránce Becao.

88
    Rohový kop znamená přesunutí téměř všech hráčů do pokutového území před branku Monzy.

87
    Hráči Udinese Calcio již opravdu nikam nespěchají.

85
    Kapitán Udinese Calcio Peryera sice dostal potřetí míč do sítě za záda brankáře Di Greogoria, ale šlo o jasnou ofsajdovou situaci!

83
    Roztržka dvou hráčů byla oceněna žlutou kartou na každé straně po jednom kuse.

82
    Žlutá karta pro tým AC Monza (José Machín) za nesportovní chování

Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Ilja Nestorovski) za nesportovní chování.

81
    Střídání v týmu AC Monza:
    ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Valentin Antov.

Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Lazar Samardžič.
    ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Enzo Ebosse.

80
    ze hřiště odchází Salvatore Molina, přichází Patrick Ciurria.

79
    Monze již příliš času na vyrovnání nezbývá a budeme svědky dalšího hromadného střídání.
    77. Iyenoma Destiny Udogie - 1:2