Králův Dvůr – Bohemians B 0:5 (kon.)
FK Králův Dvůr
0:5 (0:0)
Bohemians Praha 1905 B
Úterý 06.09.2022, 17:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo
    88. Vojtěch NOVÁK - 0:5

88
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Takový debakl v 60. minutě a za stavu 0:0 asi nikdo nečekal. Kudrna si pravou rukou srazil do sítě prudkou střelu z pravého konce pokutového území. Gól zapisuje VOJTĚCH NOVÁK.

86
    Vojtěch Krejča zbytečně tvrdě naskočil do hráče Bohemians. Spustil hromadnou výměnu názorů, při které si o žlutou kartu řekl i Marhoul.

81
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Darek Farkaš, přichází Filip Mareš.
    79. Vojtěch NOVÁK - 0:4

79
    Mužík ustál souboj a vytáhl míč na útočnou třetinu. Tam už ho nechal Marhoulovi, jenž zleva přihrál kousek pod sebe a VOJTĚCH NOVÁK vše dokončil přesnou střelou k pravé tyči.

78
    ze hřiště odchází Matěj Koubek, přichází Lukáš Marhoul.

78
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Tomáš Osvald, přichází Vojtěch Krejča.
    77. Ondřej DAMAŠEK - 0:3

77
    Čtvrthodinu před koncem klokani unikají už do třígólového náskoku. Pomohla jim sražená přihrávka uprostřed hřiště. Brejk dvou hráčů po chvilce doplnil ONDŘEJ DAMAŠEK a zprava se před Kudrnou nespletl.
    74. David HAVRÁNEK - 0:2

74
    Pražané dělají další krok za vítězstvím! Střídající DAVID HAVRÁNEK krátce po svém příchodu zazářil krásnou střelou z dálky do šibenice.

71
    ze hřiště odchází Vladimír Zeman, přichází David Havránek.

71
    ze hřiště odchází Oleh Osypenko, přichází Václav Bláha.
    60. Matěj KOUBEK - 0:1

60
    Po hodině hry se klokani dočkali zasloužené vedoucí trefy. Skóre otevírá MATĚJ KOUBEK.

46
    ze hřiště odchází Denis Vala, přichází Ondřej Damašek.

27
    Z rohu na přední tyči nebezpečně hlavičkoval Koubek. Domácí míč udrželi před brankovou čarou, dorážka skončila nad břevnem.

8
    Z akce na levém křídle už šel míč do gólové šance. Denis Vala ale netrefil volej stoprocentně a Kudrnovi stačilo k zákroku mírně uhnout k pravé tyči.