Třinec – Skellefteå cz 4:5 (kon.) | Stavanger – Salzburg 2:3 (0:3 po s.n.) | Ilves – Fribourg 0:2 (kon.)
Luleå – Jukurit 4:3 (kon.) | Aalborg – Sparta cz 2:6 (kon.) | Straubing – Cracovia 3:2 (kon.)
Davos – Belfast Giants 5:1 (kon.) | Villach – Färjestad 1:2 (kon.)
Straubing Tigers
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Comarch Cracovia
Pátek 09.09.2022, 19:30Hokejová Liga mistrů • Skupina F

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:44:24)

Statistiky utkání
    Střely: 66-22
    Střely na branku: 42-16
    Zablokované střely: 14-3
    Vyhraná vhazování: 39-20

Při pohledu na konečné statistiky jen těžko uvěřit, že domácí dnes zvítězili pouze jednobrankovým rozdílem. Především v první třetině měli mnoho šancí, hned třikrát nastřelili brankovou konstrukci. Svěřenci českého trenéra Rudolfa Roháčka poté výrazně přidali a v konečném součtu nebyli od bodového zisku vůbec daleko.

59:48
    Polskému celku se nepodařilo usadit v útočném pásmu, proto Stojanovič až v tuto chvíli pospíchá na střídačku, dvanáct vteřin před koncem.

58:50
    Do konce třetí třetiny zbývá 70 vteřin, trenér Rudolf Roháček si vyžádal čas na poradu, nejspíše bude plánovat závěrečnou hru bez brankáře.

58:50
    Tak ne. Rozhodčí si šli prohlédnout opakovaný záběr na videu a byl to Csamangó, jehož hůl byla vysoko, vylučovat se tedy nebude.

58:50
    Nepříjemnost pro domácí i hosty zároveň. Jeden z hokejistů německého mužstva tam vysokou holí zasáhl hostujícího hráče, na ledě je krev.

58:37
    Miska zachytil kotouč do lapačky, ale nechtěl vhazování v obranném pásmu, proto bleskově rozehrál svému spoluhráči po pravé ruce.

57:56
    Hosté vystřídali a pokouší se rozjet útočnou akci, ze které by se jim případně podařilo skórovat. Straubing vyčkává ve středním pásmu.

57:04
    Zakázané uvolnění polského mužstva. Hrát se bude opět před Stojanovičem, který dnes zaznamenal již 38 úspěšných zákroků.

56:10
    Do konce třetí části zbývají necelé čtyři minuty, domácí to nechtějí jen dobránit, už zase kombinují v útočném pásmu.
    55:21 Martin KASPERLÍK - 3:2

55:21
    Kraków právě vstřelil branku!
    No vida, drama je na světě! Brandt se pokoušel konstruktivně rozehrát na Daschnera, ovšem jeho úmysl přečetl Ježek, od kterého se kotouč odrazil před bránu na hůl MARTINA KASPERLÍKA. Ten trefoval odkrytou klec! Asistence: Aleš Ježek.

55:01
    Lehký zákrok pro Stojanoviče po nahození Turnbulla z pravé strany, do konce třetí části zbývá necelých pět minut.

53:45
    Další zákrok pro Stojanoviče, který vyrážel do rohu kluziště. Hraje se daleko od Misky, přesně tohle domácím vyhovuje.

53:11
    Domácí se po další komerční přestávce dostávali do brejku, střelecký pokus Akesona skončil ve výstroji Stojanoviče.

52:07
    Hodně prostoru pro Zimmermanna na pravém kruhu. Na chvíli měl odkrytou bránu, jenže než si zpracoval puk, Stojanovič se přesunul.

51:50
    Dobrý pohyb domácích hokejistů v útočné třetině. Hosté se dostali pod tlak a museli si pomoct vyhozením přes všechny čáry.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 5. Tuomie (Lipon, Samanski), 9. Lipon (Brandt, Schönberger), 47. Leier (Denis) – 39. Sointu (Kinnunen, Ježek), 56. Kasperlík (Ježek)

Straubing Tigers: Miska (Bugl) – Manning, Scheid, Brandt, Daschner, Zimmermann, Lampl, Eckl, Kohl – Adam, Connolly, Akeson – Schonberger, Brunnhuber, Turnbull – Leier, Zengerle, St. Denis – Tuomie, Samanski, Lipon
    Trenér: Tom Pokel

Comarch Cracovia: Stojanovič (Zabolotny) – Gula, Šaur, Doetzel, Ježek, Krejčí, Husák, Dziurdzia, Kinnunen – Račuk, Němec, Michalski – Sawicki, Rác, Kasperlík – Csamangó, Arrak, Brynkus – Wronka, Polák, Sointu
    Trenér: Rudolf Roháček

Rozhodčí: Baca, Hunnius – Schwenk, Römer