USA United – Velká Británie 5:1 (kon.) | Řecko – Rakousko 7:3 (kon.) | Old Boys SVK – USA 5:3 (kon.)
Středočeský kraj – Česko 2:3 (po pr.) | Česko – Kanada 1:2 (po pr.) | Slovensko – Kanada Sask. 2:0 (kon.)
Středočeský kraj
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Česko
Sobota 10.09.2022, 17:10 • Nové Strašecí • Mistrovství světa Masters mužů • O 5. - 6. místo

Děkuji všem, kteří tento přenos vydrželi až do konce. Sportu zdar, hokejbalu zvlášť! Na počtenou u dalších sportovních přenosů. (19:09:38)

Páté místo bere Česko, které si vystřelilo tento úspěch v prodloužení.

41:47
    Česko právě vstřelilo branku! Je konec! Odražený míček z otočky zametl do branky PETR PAŠČENKO. Bez asistence.

41:15
    Češi si přihrávají na obranné polovině a zřejmě nic je nedonutí k tomu, aby se pokusili konstruktivně rozehrát.

41:00
    Polovina prodloužení je za námi, hráči si nyní velice pomalu vystřídají strany a zhruba za dvě minuty budeme pokračovat.

40:00
    Z pravého mantinelu střílel Horák, gólman se ale stihl přesunout.

39:48
    Ani přesilovka pěti proti třem zatím ke gólu nevede, z předváděné hry opravdu doslova bolí oči.

39:31
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Korbel – 2 min., krosček.

39:00
    Češi se snaží, ale nedaří se jim rozhýbat obrannou čtveřici.

38:33
    Šperl – 2 min. + OT + OK, zásah do oblasti hlavy a krku.

38:12
    Za dlouhou přihrávkou z obranné poloviny běžel Jan Rosůlek, jako první ale u kulatého nesmyslu byla gólmanova hokejka.

37:12
    Středočeši mají míček v moci na vlastní polovině, avšak s rozehrou nikam nespěchají.

36:12
    Prodloužení začalo jak jinak než střelou z dálky, tu musel likvidovat Zdeněk Kubeš.

36:01

Hned po startu třetí třetiny se Středočechům podařilo vyrovnat. Pak už jsme sledovali jen střely z dálky bez reálné šance na úspěch. Následovat bude prodloužení.

36:00

35:16
    Další střelu z obranné poloviny musel likvidovat Fukárek.

34:33
    Ihned po buly střílel Čapek, ale branku minul.

Jakub Ruč

Branky a nahrávky: 10. Rosůlek (Bušek), 25. Kubeš (Gotthard, Chmel) – 2. Příhoda (Čapek, Kvasnička), 18. Příhoda (Kvasnička), 42. Paščenko

Středočeský kraj: Fukárek (Banda, Heczko) – Český, Chmelina, Bušek, Šperl, Chmel, Nýdl, Střeska, Hrabica, Švanda – Rosůlek, Novák, Gengel, Bálek, Čech, Dvořák, Sýkora, Gotthard, Honický, Růžička, Vlach, Luka (C), Korbel.
    Česko: Kubeš (Průša, Menc) – Kovařík, Menc, Rus, Šmíd, Hronek, Juráček, Malý – Váleček, Z. Čapek, Kotlík, M. Čapek, Paščenko, Kvasnička, Böhm, Komanec, Šlehofer, Tlustý, Horák, Waber, Škarecký, Příhoda.

Rozhodčí: Roman Vokurka, Aleš Horský