Liberec – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Přerov 0:1 (kon.)
Plzeň – Hvězda Praha 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Tábor 6:1 (kon.) | Třinec – Poruba 2:3 (kon.)
Zlín – HK MD Šumperk 2:3 (kon.) | Sparta – Kladno 9:5 (kon.) | Slavia – Chomutov 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Motor ČB 6:3 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:3 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 9:1 (kon.)
HC Kometa Brno
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 15.09.2022, 16:45 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Konec zápasu. (18:44:33)

59:48
    Kometa se žene kupředu, ale tohle už Přerov asi zvládne!

59:01
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině. U puku jsou hosté a obstřelují branku Ondřeje Matouška.

58:54
    Spanel po buly na nic neváhal a okamžitě vypálil tvrdou ránu! Ryšavý sice měl zakrytý výhled, ovšem novu dokázal zakročit. Parádní výkon přerovského gólmana.

58:30
    Po ráně Antonyho se k dorážce tlačil Zduba, ale Ryšavý i na podruhé dokázal skvěle zakročit!

57:55
    Rozehrávka Ševčíka přesná nebyla a rozhodčí píská zakázané uvolnění. Kometa se tak dvě minuty před koncem dostává do útočného pásma.

57:14
    Přerov sice vede, ale jejich druhá formace je opět před brankou Matouška. Sice z toho zatím žádná střela nebyla, ovšem daří se jim šetřit drahocenný čas.

56:40
    Bude tento gól rozhodující? Kometa se v zakončení zatím trápí, do konce navíc nezbývá mnoho času.

55:50
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská rána pro domácí hokejisty! Spoustu dobrých příležitostí nevyužili a nyní sami inkasují. Přerov se nastěhoval po buly ve středním pásmu a po menším závaru se puku zmocnil TOMÁŠ MACEK, který dokázal dopravil puk do sítě a otevírá tak skóre dnešního duelu. Asistence: Petr Kurial.

55:13
    Útočné snažení hostujících hokejistů zastavuje hvizd rozhodčího, jelikož došlo k postavení mimo hru.

54:40
    Hráči Brna dobře ví, že dnes mají navrch, avšak branka Přerova je zkrátka zakletá. Červenka to nyní zkoušel individuálně, ale přes posledního hráče projít nedokázal.

54:02
    Ani ti ale moc nepochodili a o kotouč byli obráni ještě před modrou čarou. Ve hře nyní vidíme nepřesnosti na obou stranách.

53:54
    Zdubův průnik nevyšel, tak to nyní zkusí hosté.

53:33
    Kometa je po oslabení opět v ráži a okupuje přerovské území.

52:21
    Krásná kombinace jako z učebnice a opět to gólem nekončí! Štulo z poza branky našel mezi kruhy Vojtěcha Kubína, ovšem ten v tutové šanci mířil nepřesně.

51:42
    Domácí hrají v plném počtu, ani tato přesilovka úpravu skóre nepřinesla.

50:57
    Kometa se velmi dobře brání, jednou už svěřenci Marka Moskala dokázali vyhodit, teď šetří čas v rohu kluziště. Před hosty už je méně než polovina přesilové hry.

50:17
    Druhou přesilovou hru v zápase dostávají hosté. Po vyhraném buly se do střely opřel Mráček, ale Matoušek je pozorný.