Havlíčkův Brod – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – HK MD Šumperk 5:0 (kon.) | Chomutov – Poruba 2011 3:4 (kon.)
Písek – Přerov 2:3 (kon.)
HC Slavia Praha
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Neděle 18.09.2022, 12:00 • Zimní stadion Eden • Liga juniorů • 2. kolo

55:43
    Šumperk půjde do čtyř, Křivohlávek nedovoleně zastavil svého protihráče.

49:04
    U střídačky domácích došlo k hromadnému střetu. Hlavní arbitr uvalil vinnu na domácí a dvě minuty si za kroček odsedí Kříženecký.

37:56
    Sešívaní jdou do čtyř a bude se hrát ve vyrovnaném počtu. Holaník se v útočném pásmu provinil hákováním.

37:45
    V obranném pásmu domácích, v pravém rohu neuhlídal Lichner svou hůl a trefil domácího hráče. Následně unikali domácí ve výhodě na Stránského, který v gólové šanci zasáhl bravurně rukavicí.

32:28
    Dobner byl u domácí střídačky sestřelen. Je pískáno napadení a hostujiící Lichner si půjde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

22:52
    Bude se hrát 4 na 4. Dráb se ve vlastní početní výhodě provinil hákováním.

21:27
    Mladí Draci jdou do čtyř. Slabý se na hranici středního a obraného pásma provinil kolenem.

18:32
    Ke konci třetiny si Mladí Draci zahrají oslabení. Křivohlávek se za brankou provinil hákováním.

12:21
    Slavia vystřihla nepěkný faul ve středním pásmu. Obětí byl kapitán hostí Minařík, který chvíli zůstal ležet otřesen na ledové ploše. Domácí hráč si jej nepěkně najel a zasáhl jej do hlavy. Za toto počínání bude nařízen vyšší trest. Šachl je odeslán do kabin a pět minut za něj odsedí Kulinič.

06:46
    Domácí mají šanci v podobě hry v početní výhodě, Tomeš se provinil podrážením.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 9. Stejskal (Tichý), 20. Dobner (Štípek), 39. Vosmík (Kluch, Fibigr), 56. Holaník (Vosmík), 58. Jokl

HC Slavia Praha: Pittr (Vavřena) – Kulnič, Kluch (C), Málek, Kříženecký, Stejskal, Hron, Dráb, Hrdlička (A) – Šachl, Tichý (A), Štípek, Rejna, Fibigr, Hasman, Jokl, Holaník, Kvasnička, Dobner, Vosmík
    Trenér: Vladimír Machulda

HK Mladí Draci Šumperk: Stránský (Ryšavý) – Minařík (C), Cekr, Mudrák, Netolický (A), Šlahora, Compel, Křivohlávek (A) – Ševčík, Izák, Tomeš, Slováček, Szabó, Křemen, Slabý, Kučera, Lichner, Šenk
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Hacaperka – Figer, Kubas