K. Vary – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Sparta – Litvínov | 3:0 (kon.) |
Vítkovice – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Motor ČB – Kometa Brno | 6:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trenčín | 6:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Prešov | 2:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Košice – HC Slovan | 0:0 (odl.) | | | Banská Bystrica – Michalovce | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 5:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Havířov | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Slavia – HK MD Šumperk | 5:0 (kon.) | | | Chomutov – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) |
Písek – Přerov | 2:3 (kon.) |
konec
HC Frýdek-Místek
1:6
(0:0, 0:0, 1:6)
HC Studénka
Branky a nahrávky:
56. Chýlek (Menšík) – 43. Murín (Prokop), 45. Kovář (Holaň), 48. Murín (Tomášek), 52. Kovář (Murín), 54. Kalvoda (Holaň), 59. Murín
Rozhodčí: Tomáš Piskoř — Petr Piskoř, Jakub Frančiak
Diváci: 37
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek:
O. Chlopčík (V. Prónyai) — K. Platek, M. Knopp, T. Stareček, D. Muroň, J. Chýlek — O. Hudeček, L. Neuwirt, F. Bongilaj, A. Sak, D. Zhuk, A. Menšík, D. Škola, M. Balog, R. Kanich, J. Janda
Náhradníci:
Trenér:
HC Studénka: P. Bernard (R. Peterek) — D. Kalvoda, T. Rotter, O. Dedek, M. Hudec — V. Kovář, M. Bystroň, J. Pross, S. Subik, S. Prokop, V. Holaň, T. Murín, D. Tomášek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Studénka: P. Bernard (R. Peterek) — D. Kalvoda, T. Rotter, O. Dedek, M. Hudec — V. Kovář, M. Bystroň, J. Pross, S. Subik, S. Prokop, V. Holaň, T. Murín, D. Tomášek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Piskoř — Petr Piskoř, Jakub Frančiak
Diváci: 37
Tomáš Stareček – 2 min., vražení na hrazení.
Tomáš Stareček – 2 min., vražení na hrazení.
Danylo Zhuk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
Danylo Zhuk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
Dominik Muroň – 2 min., podrážení.
Dominik Muroň – 2 min., podrážení.
Danylo Zhuk – 2 min., držení.
Danylo Zhuk – 2 min., držení.
Jakub Pross – 2 min., hrubost.
Jakub Pross – 2 min., hrubost.
Tomáš Stareček – 2 min., hrubost.
Tomáš Stareček – 2 min., hrubost.
Martin Hudec – 2 min., držení.
Martin Hudec – 2 min., držení.