Olomouc – Přerov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HK MD Šumperk 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 6:1 (kon.) | Zlín – Poruba 5:6 (po pr.) | Sparta – Hvězda Praha 3:1 (kon.)
Slavia – Plzeň 9:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Tábor 5:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:7 (0:3 po s.n.) | K. Vary – Kladno 9:3 (kon.)
konec
HC Dynamo Pardubice
4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
Motor České Budějovice
Čtvrtek 22.09.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
     
    42:12
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Vlna.
     
    37:06
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Kantor – 2 min., hákování.
     
    28:45
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Pražan – 2 min., vysoká hůl.
     
    26:51
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
    Vlna – 2 min., vysoká hůl.
     
    20:28
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Kučera – 2 min., podrážení.
     
    17:13
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Kučera – 2 min., krosček.
     
    15:35
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Kaštánek – 2 min., hrubost.
     
    13:45
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
    Gřegořek – 2 min., krosček.
     
    07:55
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
    Lukáš – 2 min., nedovolené bránění.
    Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

    Michal Pospíšil

    Branky a nahrávky: 23. Lempach, 35. Bartoň (Kantor, Krčál), 40. Lempach, 46. Kantor (Krčál, Jansa) – 18. Šimon (Postl, Gřegořek), 55. Šimon (Humeník, Lukáš), 56. Humeník (Aulický, Šíma)


    HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš) – Kaštánek, Úlehla, Jansa, Vápeník, Oliva, Novosad, Křečan – Pilař, Krčál, Rolinek, Lempach (A), Kučera, Kantor, Bartoň, Turena (C), Korec, Pražan.
    Trenér: Michal Mikeska

    Motor České Budějovice: Schacherl (Pytel) – Šíma, Prušák, Kubík (A), Fábera, Gřegořek, Lukáš, Blažek – Palán, Hoch, Kretschmer, Vlna, Lukeš, Aulický, Postl, Šimon, Drančák (A), Humeník.
    Trenér: Milan Dančišin

    Rozhodčí: Battěk – Štěpánek, Maňák

    Diváci: 50