SR 18 – Skalica 3:7 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
3:7 (1:1, 2:2, 0:4)
HK Skalica
sk Čtvrtek 22.09.2022, 16:00 • Stredná športová škola Poprad • 1. liga (SR) • 46. kolo

Ešte na konci 46. minúty bol stav duelu 3:3, potom ale Skalica ukázala svoju kvalitu a slovenských mladíkov do 18 rokov zlomila štyrmi gólmi.

Vo finále krutý výsledok pre domácich, Záhoráci odchádzajú na dlhú cestu s tromi bodmi za výhru 7:3. (18:16:20)

59:50
    Duel sa pre rozdelenie trestov zbytočne naťahuje, končiť sme mohli už dve minúty dozadu.

59:50
    Šarvátka medzi Kralovičom a Vidovičom, v súboji dominoval domáci hráč.

59:42
    Tomáš Šlank – 2 min., sekanie.

59:14
    Domáci v plnom počte.

58:38
    Záhoráci sa netlačia do zakončenia, duel sa už iba dohráva.

58:00
    Búlik i Richard Nemec poškuľujú po hetriku. Podarí sa ho niekomu z nich skompletizovať?

57:14
    Martin Rudolf Liška – 2 min., hákovanie.

56:34
    Skalica dala gól! Presilovka využitá už po 14 sekundách, MICHAL BÚLIK tečoval nahodenie od modrej čiary.

Asistencie: Ondrej Janík, Patrik Janáč.

56:20
    Andrej Párička – 2 min., krosček.

56:07
    Skalica dala gól! Pohotový RICHARD NEMEC vzal voľný puk po nedotiahnutom zákroku Urbana a upravuje už na 6:3!

Asistencie: Juraj Jurík, Petr Obdržálek.

55:49
    Beluško modrú čiaru neudržal, domáci musia korčuľovať dozadu.

55:24
    Gron ešte nehádže flintu do žita, avšak nemá si s kým puk vymeniť.

54:22
    Skalica dala gól! Je rozhodnuté. RICHARD NEMEC v rozpätí niekoľkých sekúnd dvakrát preveril Urbana, na druhý raz zvýšil na 5:3.

Asistencia: Juraj Jurík.

53:30
    Podarí sa slovenským mladíkom vyrovnať alebo ich bude nevyužitá presilovka piatich na troch mrzieť?

52:06
    Hostia v plnom počte.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 20. Masnica (Gron, Královič), 26. Maruna (Jedliček, Gron), 36. Pišoja (Urban) – 12. Kuba (Včelka), 27. Jurík (Obdržálek), 34. Búlik, 47. Janík, 55. Nemec (Jurík), 57. Nemec (Jurík, Obdržálek), 57. Búlik (Janík, Janáč)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Urban (Slávik) – Pišoja, Královič, Kupec, Beluško, Ďurina, Petras, Sakmár, Šlank – Feranec, Pobežal, Varga – Maruna, Párička, Rohaľ – Liščinský, Gron, Jedliček – Masnica, Liška
    Trenér: Tibor Tartaľ

HK Skalica: Bernát (O. Nemec) – Fatul, Semandel, Janík, Kadlečík, Vidovič, Hílek, Mikula – Obdržálek, R. Nemec, Jurík – Šátek, Landrigan, Janáč – Kotvan, Včelka, Kuba – Šišolák, Búlik, Čerhit
    Trenér: Michal Ružička

Rozhodčí: Smrek, Tornay – Beniač, Wolf