Philadelphia – Boston 2:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (po pr.) | Washington – Buffalo 3:4 (po pr.) | Minnesota – Colorado 3:2 (po pr.)
Arizona – Anaheim 2:3 (kon.)
Washington Capitals
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
Buffalo Sabres
Neděle 25.09.2022, 20:00 • Capital One Arena, Washington • Příprava NHL

Po zápase následovaly samostatné nájezdy, v nichž se jako jediný prosadil Lukáš Rousek. (22:46:00)

3. Jack Quinn (BUF) 1+0

V tomto prvním přípravném zápase pro oba kluby se z výhry radují hráči Buffala. Ve třetí třetině v závěru dokázali srovnat, a pak v prodloužení rozhodli o své výhře.

61:15 Vinnie HINOSTROZA - 3:4

61:15
    Sabres právě vstřelili branku!
    Hostující celek tento zápas vyhrává, v prodloužení výborně tečoval spoluhráčovu střílenou přihrávku VINNIE HINOSTROZA. Asistence: Lawrence Pilut a Rasmus Asplund.

60:40
    Rychlá akce hostů nepřinesla výraznější šanci.

60:10
    Buffalo se dostalo do útočného pásma, ale nedokázalo vypálit. Následně zamířilo ke své brance a střídá.

60:01

Dvě branky padly ve třetí třetině, stav je 3:3, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:43
    Zdá se, že tento zápas nabídne také prodloužení.
    58:55 Jack QUINN - 3:3

58:55
    Hra v přesilovce a bez brankáře hostům vyšla. Je vyrovnáno. Kotouč do branky dokázal dostat zcela neobsazený JACK QUINN. Asistence: Brett Murray a Dylan Cozens.

58:17
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do střelecké pozice.

57:54
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti proti čtyřem.

57:54
    Oddechový čas pro tým Buffalo Sabres.

57:33
    Závěr zápasu hrají hosté v přesilovce a mají možnost srovnat skóre. Zatím se však nemohou nastěhovat do pásma.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Mantha (Gustafsson), 30. Sheary (Protas, Dowd), 46. Snively (Lorio, Leason) – 25. Cozens (Peterka, Pilut), 30. Kozak (Sheahan, Priskie), 59. Quinn (Murray, Cozens), 62. Hinostroza (Pilut, Asplund)

Washington Capitals: Fucale (31. Shepard) – Gustafsson, Haš, Fehervary-Iorio, Krebs, Jensen – Sheary, Dowd, Protas – Suzdalev, McMichael, Mantha – Snively, Lapierre, Pilon – Hanelt, Hofer. Leason
    Buffalo Sabres: Luukkonen (Hauser) – Davies, Tischke, Pilut, Clague, Fitzgerald, Sova – Sheahan, Rousek, Krebs, Quinn, Cozens, Kulich, Hinostroza, Kozak, Mersch, Asplund, Peterka, Murray, Savoie

Rozhodčí: Sutherland, MacDougall – Kelly, Suchánek

Diváci: 12 488