SHKM Hodonín – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Chomutov – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Písek – Letňany 3:5 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 0:1 (kon.) | Kopřivnice – Opava 9:4 (kon.)
Znojmo – Havlíčkův Brod 8:3 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 9:0 (kon.) | Klatovy – Řisuty 6:4 (kon.)
Kobra – Hronov 1:3 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:2 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 5:0 (kon.)
Cheb – Ústí n/L 3:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
9:4 (2:2, 5:1, 2:1)
HK Opava
Středa 28.09.2022, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 2. kolo

Ve třetí třetině padly sice "jenom" 3 branky, ale o nervy nebyla nouze. Nejprve přidal 8. branku domácích Dominik Ficek , následně vstřelil poslední branku hostů Jan Vojtovič , a na konečných 9:4 upravil René Bartošák.

Celkově vylo ve třetí třetině rozdáno 19 trestných minut a jeden trest do konce utkání.

Celkem jsme tak viděli přes 50 trestných minut a 13 vstřelených branek. Uvidíme, kdy se dalšího podobného utkání dočkáme.7

Pro dnešek ode mne vše, hezký zbytek státního svátku. (20:39:54)

59:27

59:05
    Hra se při 4 hráčích an ledě od každého týmu odehrává v útočném pásmu hostů.

58:31
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Pargáč – 5 min. + OK, bitka.

Vyloučení v týmu HK Opava:
    Věntus – 2 min., napadení.

58:01
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:46
    Domácí kombinují v útočném pásmu proti třem opavským.

57:27
    Soltar – 2 min., zdržování hry / posunutá branka, odpyká Vojkůvka.

57:03
    Domácí v přesilovce kombinují v útočném pásmu

56:39
    2 min. – nesportovní chování, odpyká Římský.

56:39
    Hozená rukavice soupeřům ze střídačky hostů na led následuje vyloučení.

56:24
    Tomáš Rousek jel sám na bránu, v poslední chvíli jej ale odzbrojil jeden z kopřivnických obránců.

55:57
    Puk se podél mantinelu dostal až do obranného pásma domácích.

53:55
    Po přejetí modré vypálil Tomáš Rousek, ale mířil přesně na Baldíkovu lapačku.

53:36
    Problémy s časomírou, vhazování ve středním pásmu.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 1. Gola (Suchý, Sluštík), 16. Fojtík (Pindel), 21. Fojtík (Marek), 24. Häring (Bartošák), 31. Pargač (Kleinar, Mach), 35. Häring (Brodek), 39. Dluhoš (Bartošák, Brodek), 47. Ficek (Brodek, Pavlík), 53. Bartošák (Dluhoš, Pavlík) – 9. Kadula (Štindl), 16. Šindelář (Rousek, Wolf), 28. Vojtovič (Beránek, Kadula), 48. Vojtovič (Beránek, Vojkůvka)

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Ficek, Már, Dluhoš, Bartošák, Bail, Marek, Petrek – Suchý (A), Gola, Pargáč, Häring, Brodek, Mach, Pavlík, Kleniar, Indrst, Velecký, Pindel (A), Fojtík, Sluštík (C)
    Trenér: Ladislav Majkus

HK Opava: Piták (Sotlar) – Zapletal, Zelenka, Thiel, Šindelář, Štěpánek, Věntus, Pachula – Vojkůvka, Rousek, Štindl, Vojtovič, Buršík, Beránek, Kadula, Wolf (A), Káňa A), Horný, Římský
    Trenér: Aleš Tomášek

Rozhodčí: Kapitanov – Bubela, Hladík