Boston – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Carolina – Tampa 5:1 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 2:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:6 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (po pr.)
Winnipeg – Ottawa 5:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 1:4 (kon.) | Colorado – Minnesota 2:5 (kon.)
Seattle – Calgary 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:4 (kon.)
Winnipeg Jets
5:3 (1:1, 3:2, 1:0)
Ottawa Senators
Středa 28.09.2022, 02:15 • Canada Life Centre, Winnipeg • Příprava NHL

Z tohoto utkání je to vše, mě nezbývá než popřát hezký den! (04:38:01)

Zblokované střely: 14:12

Přesilovka 6 na 4 nakonec branku nepřinesla a Winnipeg si připisuje první letošní výhru! Rozhodla nakonec druhá třetina, kde byli domácí lepší a přestříleli soupeře.

Dnešní utkání sledovalo 13 191 diváků.

59:45
    Další výhoz vedle prázdné brány.

59:26
    Po střele Brassarda se strhla strkanice před Hellebuyckem, který s problémy nakonec měl puk v lapačce. Gólman se nebál i s kotoučem se zapojit do mely.

59:10
    Ottawa ještě udržela pásmo.

59:04
    Helleybuyck inkasoval střelu do hrudníku a má tak další důležitý zákrok.

59:01
    Poslední minuta třetiny.

58:33
    Utíkající puk jen těsně minul opuštěnou klec Ottawy.

58:28
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

58:28
    Brassardova střela letěla mimo led.

57:56
    Ottawa bude moct hrát 6 na 4! Henri Nikkanen dostal dvě minuty za hákování, když se v útočném pásmu snažil až moc získat puk.

57:29
    Kevin Mandolese je na střídačce!

56:43
    Pěkná stahovačka dostala Maenalanena ke střele z vrcholku kruhu, Mandolese ale vytáhl ukázkový semafor a nedovolil domácímu hráči se radovat.

56:10
    Winnipeg začíná odhazovat puky a nehoní se už tolik za šestou brankou.

55:26
    Puk ale opět končí v hledišti.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 14. Torgersson (Connor), 34. Eyssimont (Connor, Morrissey), 36. Torgersson (Limoges, Toninato), 40. Heinola (Lowry, Perfetti), 49. Connor (Ehlers) – 15. Reinhardt, 28. Motte (Pinto), 40. Pinto (Motte, Joseph)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Salminen) – Morrissey, Lundmark, Samberg, Pionk, Dillon, Heinola – Connor, Scheifele, Ehlers – Perfetti, Lowry, Wheeler – Maenalanen, Toninato, Eyssimont – Limoges, Nikkanen, Torgersson
    Trenér: Rick Bowness

Ottawa Senators: Sogaard (30. Mandolese) – Brannstrom, Guenette, Heatherington, Thompson, Larsson, Bernard-Docker – Motte, Pinto, Joseph – Kelly, Brassard, Sokolov – Dal Colle,Gambrell, Hawryluk – Reinhardt, Kastelic, Boucher
    Trenér: D.J. Smith

Rozhodčí: O'Donell, Nicholson – Johnson, Knorr

Diváci: 13 191