Královo Pole – SHC Maloměřice 28:27 (kon.) | Plzeň – Tatran Prešov 37:34 (kon.) | Dukla – Strakonice 35:24 (kon.)
Lovosice – Karviná 30:22 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 26:24 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 27:21 (kon.)
Nové Veselí – Hranice 32:24 (kon.)
SKKP Handball Brno
28:27 (15:13)
SHC Maloměřice Brno
Středa 05.10.2022, 17:00 • MH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • 7. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u házené zase někdy příště. (18:42:25)

Dnešní utkání 7. kola Chance extraligy mužů je u konce. Domácí Handball Brno dokázal porazit Maloměřice – Brno 28:27, i když v závěru byli jasně lepší hosté a mohli minimálně ještě vyrovnat zápas. Domácí si přitížili, když za vysokého vedení odvolali brankáře a nechali si dát dvě branky do prázdné klece, to hosty nastartovalo a málem jim to přineslo i bodový přísun do tabulky. Nejlepším střelcem domácího celku šestigólový Martin Kocich, na druhé straně byl nejlepší sedmigólový Vojtěch Svoboda. Brno čeká další zápas 8.10. na půdě Karviné, Maloměřice změří ve stejný den síly doma s Frýdkem-Místkem.

Dnešní utkání sledovalo 582 diváků.

Konec zápasu. (28:27)
    60. Poslední střela Maloměřic vyrovnání nepřinesla

60
    Hostující střela byla tečovaná vedle. Domácí tak berou oba dva body za těsnou výhru 28:27. (28:27)

60
    Právo pravděpodobně posledního útoku mají hosté, kteří byli faulování na útočné polovině. Na srovnání však mají podle všeho jen 3 vteřiny. (28:27)

60
    Už to vypadalo na ztracený míč, rozhodčí však dopískli faul hostů. (28:27)

60
    V útoku domácí tým, který se bude snažit zvýšit těsné vedení. (28:27)

60
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (28:27)

60
    Začíná poslední minuta zápasu. (28:27)
    59
    V posledních minutách hrají v daleko větší pohodě hosté. V klidu si pro snižující branku došel znovu Koubek. (28:27)
    58
    Po sedmi minutách se prosazují také domácí. Z levé spojky pálil přesně osamocený Erbes. (28:26)

57
    Neúspěšný útok domácích a dopředu mohou opět Maloměřice. (27:26)
    56. Vojtěch SVOBODA - 27:26
    56
    Další z delších útoku hostujícího celku zakončil Vojtěch Svoboda přesnou střelou do horní části branky a rázem už je to pouze o jednu branku. (27:26)

55
    Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice – Brno. (27:25)

54
    Dlouhou útočnou akci na sebe nakonec vzal v zakončení Drásal, který mířil nad branku brněnského celku. (27:25)

53
    Důrazný útok Maloměřic zastavila domácí obrana podle všeho faulem, což se nelíbí publiku v hale Vodova. (27:25)