Admira Praha – Bohemians B 0:3 (kon.) | Dukla B – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Povltavská – Přeštice 2:0 (kon.)
FK Admira Praha
0:3 (0:1)
Bohemians Praha 1905 B
Neděle 09.10.2022, 10:15 • Na Pecích / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky ČFL. V rámci desátého kola skupiny A proti sobě nastoupí Admira Praha a Bohemians Praha 1905 B.

Nastupují proti sobě dva týmy z horních pater tabulky. Admira je s jednadvaceti body na druhé pozici za Plzní B, Bohemians jsou čtvrtí s 16 body. Oba kluby poslední zápas vyhrály. Admira porazila Karlovy Vary 2:0, Bohemians B přehráli Sokolov 4:1. Oběma klubům se daří, uvidíme, který z nich si připíše body, nebo si je rozdělí?

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Martinic (C), Vencl, Cácha, Trajhan, Douděra, Kulhavý, Zahálka, Horák
    Náhradníci: Skalický, Broda, Mošna, Michálek, Mráz, Záruba, Ježek
    Trenér: František Peřina

Bohemians Praha 1905 B: Kouba – Kadlec, Farkaš (C), Mareš, Zeman, Dostál, Koutský, Morávek, Damašek, Stupka, Marhout
    Náhradníci: Soukup – Müller, Panc, Nekvasil, Těšínský, Wexler, Bárta
    Trenér: Dalibor Slezák

Rozhodčí: Severýn – Štípek, Švorc.

1

1
    Výkop mají hostující fotbalisté, zápas začal.

1
    Admira se propracovala před branku, ale se zakončením si snadno poradil brankář.

2
    Na polovině hrací plochy budou vhazovat hosté, Damašek poslal míč do hry.

4
    Nechybělo moc a po zajímavé akci se do zakončení dostal právě Damašek. Obrana Admiry na poslední chvíli odehrála míč.

4
    Koutský vedl zajímavou akci svého celku, ale přes obránce se propracovat nedokázal.

5
    Sledujeme klidnější pasáž hry, po chybě hostů budou vhazovat domácí. Fric uvedl balon do hry.

5
    Aktivněji hrající domácí celek nyní vybojoval rohový kop.

6
    Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

7
    Brankář Admiry nyní rozehrává od své branky, Keller se rozhodl pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.

8
    Do zajímavé střelecké pozice se dostali hosté, ale rána nůžkami byla jen do středu branky, kde byl gólman.

10
    Deset minut hry je pryč, sledujeme zajímavý fotbal, který musí fanoušky bavit.

12
    Domácí se prokombinovali na polovinu soupeře, ale Herc nedokázal přesněji oslovit spoluhráče před brankou.

14
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, domácí Herc vybojoval vhazování. Hledal Trajhana, ale ten byl obsazený.

16
    Marhoul si počínal v souboji se soupeřem nedovoleně. Akce hostů tedy končí bez možnosti zakončení.

17
    Na nějakou výraznější šanci čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.

19
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, krásnou akci korunoval Damašek přihrávkou na spoluhráče, který měl před sebou odkrytou část branky a prosadil se. Autorem branky je LUKÁŠ MARHOUL.
    19. Lukáš MARHOUL - 0:1

20
    Morávek pokračoval v dobré akci spoluhráčů, ale propracovat se do střelecké pozice nedokázal.

21
    Admira vybojovala autové vhazování, následně ale balon získali hosté, kteří otáčejí směr hry.

23
    Jeden z hráčů Bohemians leží na hrací ploše, je zraněný. Nakonec se zdá, že bude v pořádku a může v zápase pokračovat.

24
    Faul hráčů Bohemians na polovině hrací plochy, rozehrávat tak mohou domácí.

24
    Fric si nabíhal do volného prostoru před brankou, ale obrana si dokázala poradit. Je z toho rohový kop.

25
    Centr se snesl před branku, gólman vyboxoval míč, navíc byl faulovaný soupeřem. Keller je po souboji otřesený, ale bude v zápase pokračovat.

28
    Domácí vybojovali autové vhazování na polovině hrací plochy, Fric hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Bohemians si poradila.

29
    Dobrá rána hostujícího celku, brankář Keller si dokázal poradit a ustál situaci.

30
    Douděra se marně pokoušel dostihnout balon na hrací ploše, přihrávka od spoluhráče byla hodně nepovedená.

31
    Půlhodina hry je pryč, hostující fotbalisté vedou ještě 1:0, na jinou výraznější šanci zatím čekáme.

32
    Brankář Kouba rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, míč mířil na útočnou část hrací plochy, ale obrana si dokázala rychle poradit.

33
    Horák mohl pokračovat na branku, ale možnosti se zalekl, a tak raději volil přihrávku na spoluhráče.

35
    Souboje o balon probíhají na polovině hrací plochy, sledujeme tvrdé souboje. Ani jeden celek nedává soupeři nic bez boje.

36
    Nepřesná domácí akce končí u brankáře Bohemians, Koubek vykopává od své branky.

37
    Ofsajd ukončil útočnou akci Admiry, domácí fanoušci se hodně zlobí, ale postavení mimo hru to bylo.

39
    Optickou převahu mají nyní sice domácí fotbalisté, ale mají problémy s přechodem do finální fáze.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Domácí vybojovali po faulu soupeře volný kop.

41
    Domácí měli možnost volného kopu. Kulhavý to vzal na sebe, jeho tvrdá rána končí nad brankou, Kouba bude rozehrávat.

42
    Domácí si vypracovali další zajímavou šanci, ale míč končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

43
    Nyní byl Kouba na správném místě a se zakončením domácích si dokázal poradit celkem snadno.

45
    Fric vedl další akci svého celku, centr před branku byl sice dobrý, ale nikdo z jeho spoluhráčů zakončit nedokázal.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Jan Kulhavý, přichází Viktor Záruba.

48
    Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale brankář Kouba se dobře zorientoval a dokázal si poradit.

50
    Bohemians rozehrávali rohový kop, centr se sice snesl před branku, ale obana si v pohodě dokázala poradit.

53
    Domácí brankář nyní rozehrával od své branky, pokoušel se rychle přenést hru, což se mu podařilo.

54
    Další rohový kop pro Admiru. Nakrátko rozehráno, ale následný centr nebyl povedený.

55
    Domácí hráči pokračují v aktivní hře, navíc je ženou vpřed fanoušci. Zatím se ale Admira nemůže na polovině soupeře prosadit.

57
    Na poslední chvíli nyní dokázala obrana Bohemians zastavit zajímavě vypadající akci soupeře.

58
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Miroslav Horák).

59
    Domácí brankář rozehrává od své branky, jeho centr mířil na útočnou polovinu hrací plochy.

60
    Hodina hry je pryč a hosté budou rozehrávat volný kop.

60
    Hostující celek navyšuje své vedení, volný kop rozehrával VLADIMÍR ZEMAN. Jeho tvrdou ránu si do své branky podle všeho srazil jeden z domácích hráčů.
    60. Vladimír ZEMAN - 0:2

62
    Bohemians se dokázali prosadit, navýšili své vedení a pokračují v dobré hře. Zatím se Admira marně snaží se soupeřem držet krok.

63
    Jen těžko se nyní domácí fotbalisté dostávají do střeleckých pozic, lze konstatovat, že hosté kontrolují hru.

65
    Záruba to zkoušel z dobré pozice, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

66
    Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 B ().

68
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha ().

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek kontroluje hru, má dvoubrankový náskok a míří za výhrou.

71
    Stupka hledal dobrou přihrávkou spoluhráče, ale míč získala obrana soupeře. Směr hry se tedy otáčí.

72
    Admira po faulu soupeře zůstane u míče, domácím nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale střelba se nedaří.

75
    Střelecky jsou aktivnější domácí fotbalisté, ti na branku soupeře vyslali už pět střel, ani jedna se neujala.

76
    Autové vhazování měli domácí na útočné polovině, ale ke střele se nedostali.

77
    To až nyní Záruba. Jeho projektil poměrně snadno kryje brankář Bohemians.

78
    Tesinsky se dostal do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

79
    Zajímavou akci domácích ukončil ofsajd.

80
    ze hřiště odchází Martin Čácha, přichází Jakub Michálek.

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Jan Koucký, přichází David Nekvasil.

81
    Michálek to zkoušel individuálně, ale naložil si moc velké sousto. Obránce soupeřů překonat nedokázal.

82
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale rána končí vysoko nad brankou. Kouba bude rozehrávat.

84
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnou pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

85
    Rychlé přenesení hry hostům vyšlo na výbornou, míč za obranu dostal DAREK FARKAŠ. Doběhl ho, a pak zakončoval přesně.
    85. Darek FARKAŠ - 0:3

88
    Domácí celek se pokouší snížit a upravit stav zápasu, ale obrana Bohemians je pozorná.