Detroit – Montreal 3:0 (kon.) | Columbus – Tampa 2:5 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 4:1 (kon.)
San Jose – Carolina 1:2 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    Tak to je pro domácí celek šok. Minutu a dvě sekundy před koncem třetí třetiny udeřili hosté a vedou rozdílem jedné branky. Po střele Pesceho od modré čáry se kotouč těsně před Reimerem odrazil od brusle SEBASTIANA AHA a ten skončil za brankovou čárou – 1:2. Finský dravec v dresu Caroliny tak dost možná odmítl nastavenou hrací dobu. Asistence: Brett Pesce a Teuvo Teräväinen.
    39:37 Martin NEČAS - 1:1

39:37
    V samotném závěru už se hosté radují z vyrovnání a James Reimer tak poprvé inkasuje. Andrej Svečnikov nasměroval kotoču na MARTINA NEČASE, který si přehodil puk z bekhendu na forhend a zblízka pak zasunul touš mezi betony za domácího brankáře – 1:1. Začíná se tak zase znovu od začátku. Asistence: Andrej Svečnikov.
    17:48 Jevgenij SVEČNIKOV - 1:0

17:48
    San Jose právě vstřelilo branku!
    V závěru první třetiny se Sharks ujímají vedení. Megna poslal po zemi puk na levou stranu, kde ho střelou z první z hrany levého kruhu poslal za záda Raanty JEVGENIJ SVEČNIKOV i za odrazu od tyče jeho branky – 1:0. Asistence: Jaycob Megna a Erik Karlsson.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 18. J. Svečnikov (Megna, E. Karlsson) – 40. Nečas (A. Svečnikov), 59. Aho (Pesce, Teräväinen)

San Jose Sharks: J. Reimer (Kähkönen) – E. Karlsson, Megna, Ferraro, M. Vlasic, Benning, Šimek – Kunin, Hertl, Meier – Labanc, Couture, Lorentz – Nieto, Bonino, Lindblom – J. Svečnikov, Sturm, Gregor.
    Trenér: David Quinn

Carolina Hurricanes: Raanta (Andersen) – Burns, Slavin, Pesce, Skjei, Chatfield, de Haan – Jarvis, Aho, Teräväinen – Nečas, Kotkaniemi, A. Svečnikov – Fast, J. Staal, Stastny – Noesen, Stepan, Martinook.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: Luxmore, Pochmara – Pancich, Mills

Diváci: 17562