Letňany – Příbram 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Písek 6:1 (kon.) | Hronov – Tábor 3:10 (kon.)
Vyškov – Nový Jičín 6:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Kopřivnice 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:6 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 8:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 1:2 (kon.) | Znojmo – Opava 5:0 (kon.)
Řisuty – Mostečtí Lvi 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Cheb 5:6 (0:2 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Děčín – Kobra 1:2 (kon.)
SHKM Baník Hodonín
5:4 (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 15.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 7. kolo

Ve dnešním utkání tak celkem padlo 9 branek, z toho 3 góly v přesilových hrách. O všechny se postarali domácí, kteří využili 3 z 6 přesilových her. Hosté měli k dispozici celkem 4 přesilové hry, ale nevyužili ani jednu.

Celkově měli ze hry více domácí, kteří byli aktivnější po většinu zápasu, ale hostům přálo štěstí, a tak muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém byli domácí úspěšnější. (19:27:57)

60:50 Aleš DUFEK - 5:4

60:50
    Baník právě vstřelil branku!
    V přesilovce se po rychlé akci přes celé kluziště zakončil dnešní zápas ALEŠ DUFEK, který překonal brankáře Baldika.. Asistence: Matějka.

60:28
    Domácí vyjídějí z obranného pásma.

60:06
    Přihrávka rukou.

60:01

Po třetí třetině, která nerozhodla o vítězi následuje pětiminutové prodloužení 3 na 3.

60:00

59:50
    Vojtěch Pindel poslal puk do útočného pásma.

58:32
    V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval ROBIN MEDEK, který srovnal stav utkání na 4:4. Asistence: Polesný a Sajdl.

58:01
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:38
    Hosté se dostali s pukem do útočného pásma.

56:53
    Hosté tlačí v útočném pásmu.

56:25
    Zakázané uvolnění, tentokrát na straně domácích.

56:12
    Další zakázané uvolnění Kopřivnice.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 18. Krejččiřík (Peš, Popelka), 31. Charvát (Dufek, Škápik), 48. Škápik (Krejčiřík, Dufek), 59. Medek (Polesný, Sajdl), 61. Dufek (Matějka) – 4. Velecký (Fojtík, Sluštík), 7. Gola (Pindel, Hlaváč), 37. Gola (Pindel), 49. Velecký

SHKM Baník Hodonín: Holík (Dolíška) – Šmach, Němec, Škápik (A), Kališ, Polesný (A), Rauš, Billa – Peš, Matějka, Medek, Popelka, Krejčičík, Bartes, Charvát, Štědrý, Hložánek, Sajdl (C), Krejčí, Dufek
    Trenér: Radko Křivinka

HC ISMM Kopřivnice: Baldík (Kubáň) – Ficek, Hlaváč, Kyselý, Bail, Marek, Petrek – Pindel (A), Urban, Pargač, Mach, Fojtík, Indrst, Kleniar, Gola, Velecký, Sluštík (C)
    Trenér: Ladislav Majkus

Rozhodčí: Škach – Mikšík, Jurčík